Hyundai Motor відкрила виставку спадщини «PONY, поза часом»

Hyundai Motor відкрила виставку спадщини «PONY, поза часом»

9 червня відкрилася 60-денна виставка спадщини в Сеулі, яка розповість про еволюцію автомобільної групи від її скромних початків. 

Проєкт «Спадщина»

Минулого тижня південнокорейська компанія Hyundai Motor відкрила свою першу ретроспективну виставку, яка розповість про її 50-річний шлях: подорож Hyundai від PONY до автовиробника №3 у світі.

На виставці спадщини «PONY, поза часом» у Сеулі відвідувачі поділяться роздумами про своє минуле, пов’язане з Hyundai Motor і отримають уявлення про майбутній напрямок розвитку компанії, оскільки автовиробник прискорює свій рух у напрямку електромобілів і автономних автомобілів.

Виставка проходить після першого показу Hyundai Reunion, що відбувся минулого місяця на озері Комо в Італії, де було відновлено концепт купе Pony Coupe Concept, першу самостійно розроблену серійну модель компанії, представлену в 1974 році.

Від Pony до електромобілів

Виставка простежує подорож Pony у часі, яка надихнула на створення повністю електричного кросовера IONIQ 5 та концептуального автомобіля на водневих паливних елементах N Vision 74.

Концепт N Vision 74 нещодавно був показаний разом з концептом купе Pony Coupe.

За словами представників Hyundai, 60-денний захід у Сеулі поєднає сьогодення компанії з її минулим, повернувши частинку ностальгії за 1970-ми роками в центр уваги.

Відвідувачі згадають про початок створення Pony, відомої як компактна модель автомобіля в 1970-х роках, за допомогою відео, музики й картин 1970-х і 1980-х років. Вона вироблялася до 1990 року. 

Разом з виставкою Hyundai представить серію RETRACE — книгу RETRACE Collection та журнал RETRACE Magazine, щоб вперше розповісти про розвиток Pony широкому загалу.

Минулого року Hyundai Motor Group, до складу якої входять однойменний автовиробник і Kia Corp., піднялася на третю позицію на світовому автомобільному ринку за обсягом продажів, випередивши детройтський General Motors Co.

Виставка відбудеться в Hyundai Motorstudio Seoul з 9 червня по 6 серпня.