Toyota GR Supra святкує випуск 100-го гоночного автомобіля GT4 спеціальним виданням для Європи

Toyota GR Supra святкує випуск 100-го гоночного автомобіля GT4 спеціальним виданням для Європи

Спеціальна серія GR Supra обмежена 100 одиницями та доступна в новому яскравому кольорі Plasma Orange.

Toyota GR Supra — це не тільки захоплюючий спортивний автомобіль для доріг, але й успішний суперник у світі клієнтських перегонів. З нагоди випуску 100 одиниць GR Supra GT4, Toyota створила нову лімітовану серію GR Supra «GT4 100th Edition Tribute», яка віддає данину своїй автоспортивній спадщині.

Риси та ознаки лімітованої серії

Чистокровний спортивний автомобіль, з передньопривідною конфігурацією і розмірами, що забезпечують «золоте співвідношення» для оптимальної керованості, GR Supra став першою глобальною моделлю, розробленою TOYOTA GAZOO Racing. Новий «GT4 100th Edition Tribute» має характерні оновлення всередині та зовні, щоби підкреслити зв’язок з автоспортом.

GR Supra «GT4 100th Edition Tribute» буде рідкісним видовищем на дорозі, адже в Європі буде випущено лише 100 одиниць. Він виділяється своїм ексклюзивним кольором Plasma Orange, який відповідає кольору GR Supra GT4.

Він також має нові 19-дюймові чорні матові легкосплавні диски, чорні гальмівні супорти з логотипами GR та опціональний задній спойлер, який додає йому додаткового шарму.

Інтер’єр не менш спортивний, із чорними замшевими сидіннями, що забезпечують комфорт та зручність. Ручка перемикання передач також покрита замшею, що забезпечує плавне й точне перемикання.

Статус лімітованої серії підкреслює карбонова вставка на приладовій панелі, на якій розміщено графічний напис «GT4 100th Edition Tribute».

Посібник для ентузіастів

GR Supra «GT4 100th Edition Tribute» базується на 3,0-літровому двигуні GR Supra Lightweight, який оснащений шестиступінчастою механічною коробкою передач, що дозволяє насолоджуватися повним потенціалом двигуна з прямою шісткою. Двигун видає 340 к.с. (250 кВт) і має інтелектуальну систему управління, яка оптимізує крутний момент і продуктивність. Передаточне число головної передачі коротше, ніж у автоматичної GR Supra, що забезпечує більш чутливе прискорення.

Механічна коробка передач також допомагає зменшити вагу автомобіля на 38,3 кг порівняно з оригінальною автоматичною версією GR Supra. Це покращує маневреність та керованість, разом із налаштованою підвіскою, жорсткішими втулками стабілізатора поперечної стійкості та переналаштованими амортизаторами. Електричний підсилювач керма також був налаштований відповідно до ручного стилю водіння.

Данина гоночному стилю

GR Supra «GT4 100th Edition Tribute» вшановує успіх GR Supra GT4, гоночного автомобіля, який був розроблений TOYOTA GAZOO Racing Europe, тією самою командою, яка виграла п’ять титулів у перегонах «24 години Ле-Мана».

GR Supra GT4 був представлений у березні 2020 року і продається клієнтам, які хочуть змагатися в гонках GT4 — популярній категорії, яка дозволяє професійним водіям та аматорам змагатися на відомих трасах по всьому світу.

«GT4 100th Edition Tribute» надійде в продаж пізніше цього року разом із новим MY24 GR Supra. У Європі буде доступно лише 100 екземплярів.