Stellantis запускає Free2move Charge: комплексну екосистему зарядки для власників електромобілів

Stellantis запускає Free2move Charge: комплексну екосистему зарядки для власників електромобілів

Stellantis, четвертий за величиною автовиробник у світі, запускає нову екосистему зарядки, яка має на меті зробити зарядку електромобілів (EV) та управління енергоспоживанням безперешкодним і зручним для своїх клієнтів.

Екосистема під назвою Free2move Charge є першим продуктом нового підрозділу Stellantis Charging & Energy Business Unit, який був створений для підтримки амбітної стратегії електрифікації компанії.

e-ABC: легко завжди бути зарядженим

Free2move Charge обіцяє полегшити клієнтам можливість завжди мати зарядку, де б вони не були і коли б їм це не було потрібно (easy to Always Be Charged — the e-ABC Promise). Він також обіцяє зробити його розумним, розуміючи потреби користувачів та оптимізуючи загальне управління енергією для підвищення ефективності, надійності, доступу та вартості.

Free2move Charge пропонує широкий спектр зарядного обладнання, програмного забезпечення та послуг, які можна персоналізувати та адаптувати в будь-який час протягом усього періоду володіння.

Free2move Charge: три стовпи для зарядки електромобілів

Free2move Charge побудований на трьох стовпах, які відповідають потребам зарядки електромобілів вдома, в офісі та в дорозі.

  • Free2move Charge Home надає підтримку з установкою, фінансуванням та гарантією на домашні зарядні пристрої та інше енергетичне обладнання та послуги.
  • Free2move Charge Business — універсальна платформа з повним набором послуг із зарядки та енергоменеджменту для бізнесу. Вона пропонує підтримку на ранніх етапах, оцінку початкових та майбутніх експлуатаційних витрат, правильний вибір розміру зарядної інфраструктури, встановлення, обслуговування та доступ до громадських зарядних станцій у дорозі.
  • Free2move Charge GO гарантує безперешкодний доступ до якомога більшої мережі громадських зарядних станцій через партнерів у Північній Америці, Європі та інших регіонах, які будуть оголошені найближчим часом. 

На додаток до доступу, оплати та цілодобової підтримки, Free2move Charge GO буде поступово запускати провідні функції, такі як Plug and Charge, бронювання, програми лояльності, підписки, передплачені пакети, єдиний рахунок/білінг і навіть доставляти зарядку в потрібне місце, коли це необхідно.

Ключовий інструмент для досягнення цілей електрифікації

Stellantis вже оголосила про плани інвестувати понад 30 мільярдів євро (35 мільярдів доларів) в електрифікацію та програмне забезпечення до 2025 року. Вона також представила чотири нові акумуляторні платформи, які живитимуть її майбутні електромобілі в усіх сегментах. Компанія очікує, що до 2025 року в її портфоліо буде понад 70 електрифікованих моделей.