Volta Trucks поставить METRO Germany електричні вантажівки Volta Zero для міської логістики

Volta Trucks поставить METRO Germany електричні вантажівки Volta Zero для міської логістики

Перша електровантажівка Volta Zero почне працювати для METRO вже в серпні цього року.

METRO Germany, провідний гуртовий постачальник продуктів харчування, оголосив про співпрацю з Volta Trucks, виробником повністю електричних комерційних транспортних засобів та постачальником послуг. Дві компанії підписали контракт на використання інноваційних вантажівок Volta Zero у чотирьох пунктах доставки METRO в Німеччині.

Volta Zero — це перший у світі спеціально побудований повністю електричний 16-тонний автомобіль, призначений для міської логістики. Він має запас ходу від 150 до 200 км і може перевозити до 8,6 тонни вантажу. Він також відрізняється унікальним дизайном, який ставить на перше місце безпеку пішоходів і велосипедистів, з низькою кабіною, центральним розташуванням водія і полем зору на 220 градусів.

Volta Zero

Перший Volta Zero почне працювати в депо METRO в Нойсі в серпні 2023 року. До кінця року ще п’ять транспортних засобів поповнять автопарк в Ессені, Мюнхені та Берліні. У майбутньому METRO Німеччина планує стабільно розширювати свій автопарк новими вантажівками Volta Zero.

МЕТРО Німеччина має 102 гуртові магазини та 11 складів доставки в Німеччині, у яких працює близько 13 000 співробітників. Вона обслуговує близько трьох мільйонів клієнтів, переважно з готельного, ресторанного та кейтерингового секторів. Компанія є частиною METRO, міжнародної продовольчої гуртової компанії, яка працює в більш ніж у 30 країнах світу, а її продажі у 2021/22 фінансовому році склали 29,8 мільярда євро.

Volta Trucks була заснована у 2019 році у Швеції Карлом-Магнусом Норденом та К’єллом Валоеном. Завдяки Volta Zero, Volta Trucks ставить собі за мету революціонізувати міські перевезення та зменшити вплив вантажних перевезень на довкілля. Бачення компанії полягає в тому, щоби прискорити перехід на повністю електричні вантажівки та допомогти зробити міста безпечнішими і здоровішими.