Відбулося вагоме оновлення Peugeot 208 та E-208

Відбулося вагоме оновлення Peugeot 208 та E-208

Peugeot провів значну модернізацію своєї традиційно потужної моделі 208 та електричної E-208.

Перш за все — має гарний вигляд, чи не так?

PEUGEOT 208, найбільш продаваний автомобіль у Європі у 2022 році, набуває абсолютно нового виміру. Культова модель модельного ряду PEUGEOT стає ще більш чарівною завдяки оновленій повністю електричній версії із запасом ходу 400 км, новому дизайну, передовим технологіям і новій системі силової установки, яка забезпечує неперевершене задоволення від водіння.

Яскравий колір, новий спортивний дизайн екстер’єру привертають нашу увагу, а також передні фари й небачена раніше передня решітка радіатора.

Вдосконалення силових агрегатів у новому PEUGEOT 208

Електричний E-208 отримав більше потужності — до 156 к.с. зі 136 к.с. в стандартній комплектації — у той час, як запас ходу між заряджаннями також збільшився до максимальних 248 миль.

Модель 208 з традиційним двигуном тепер буде доступна з м’якою гібридною технологією, яка, за словами Peugeot, може підвищити економію пального на 15 %.

У міських умовах нові 208 HYBRID 100 і HYBRID 136 можуть працювати понад 50 % часу в електричному режимі зі 100 % нульовим рівнем викидів.

Тим часом кокпіти як 208, так і E-208 також були оновлені, з 10-дюймовими сенсорними екранами інформаційно-розважальної системи, які тепер входять у стандартну комплектацію, а також іншою передньою решіткою радіатора.

Яскравий дизайн оновлених автомобілів

Здається, що метою модернізації було вдосконалення дизайну й характеристик 208, зберігши при цьому душу моделі. Новий 208 ще більше схожий на кота, цікавіший у керуванні та більш технологічний.

208 та E-208 будуть доступні в семи нових кольорах на вибір — включаючи цей приголомшливий жовто серпневий відтінок.

Усі нові моделі 208 мають чорні глянцеві дзеркала заднього виду, незалежно від того, який колір ви обрали, а версії GT в стандартній комплектації мають чорні глянцеві колісні арки.

Напис «PEUGEOT» ззаду став ще більш жирним, ніж раніше, а електрична модель також отримала нову літеру «E».

Як 208, так і E-208 також доступні з усіма функціями допомоги водієві та безпеки, включаючи адаптивний круїз-контроль, активне попередження про виїзд зі смуги руху з корекцією смуги та моніторинг сліпих зон.

Три комплектації 208

На вибір буде запропоновано три комплектації — «Active», «Allure» та «GT» з підвищеним запасом ходу.

Середньорозмірний Allure має унікальні 16-дюймові колісні диски, решітку радіатора в колір кузова, передні та задні парктроніки та 10-дюймову цифрову панель приладів.

А розкішні моделі GT мають більші 17-дюймові колісні диски, камеру заднього виду високої чіткості, систему безключового доступу та запуску двигуна, а також освітлення салону у восьми кольорах.

Приймання замовлень розпочнеться в жовтні цього року. Модель 208 буде конкурувати з такими моделями, як Renault Clio та Volkswagen Polo, а E-208 — з Vauxhall Corsa Electric, Volkswagen ID.3 та MG4 EV.