IONIQ 5N представлено офіційно: усі подробиці про нового електричного звіра від Hyundai

IONIQ 5N представлено офіційно: усі подробиці про нового електричного звіра від Hyundai

Hyundai N, високопродуктивний підрозділ Hyundai Motor Company, нещодавно представив свою першу повністю електричну модель, IONIQ 5 N, на Фестивалі швидкості в Гудвуді в Англії.

IONIQ 5 N — це вражаючий спортивний автомобіль, який поєднує в собі передовий дизайн та екологічні характеристики звичайного IONIQ 5 із технологічністю та насолодою від водіння, властивими моделям N.

Що робить IONIQ 5 N особливим?

IONIQ 5 N — це більше, ніж просто електромобіль. Це прорив у сфері електромобілів із високими експлуатаційними характеристиками. Він має багато речей, які виділяють його з натовпу. Наприклад, двомоторну систему повного приводу, яка виробляє до 478 кВт / 650 к.с. з активованою системою N Grin Boost, що робить його одним із найпотужніших електромобілів на ринку.

Завдяки двоступеневому інвертору та новій батареї ємністю 84 кВт·год він також може розганятися від 0 до 100 км/год за 3,4 секунди та досягати максимальної швидкості 260 км/год.

Але IONIQ 5 N не тільки швидкий, він ще й розумний та веселий. Він має розумну систему терморегулювання, яка запобігає перегріванню та зниженню потужності на гоночній трасі, а також систему рекуперативного гальмування, яка забезпечує до 0,6 G гальмівної сили.

На борту 5 N ряд функцій, які покращують його можливості проходження поворотів, керованості та дрифту, такі як N Pedal, N Drift Optimizer, N Torque Distribution та N e-LSD. Крім того, він має унікальну функцію N e-shift, яка імітує восьмиступінчасту коробку передач із подвійним зчепленням автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ) N, надаючи водієві відчуття контролю та зворотного зв’язку.

IONIQ 5 N також апелює до почуттів своїм дизайном і звуком. Він має витончений і спортивний дизайн екстер’єру з контрастними чорними деталями оздоблення, заднім спойлером у вигляді крила, заднім дифузором і кованими 21-дюймовими алюмінієвими колісними дисками.

Дизайн інтер’єру комфортний і стильний з елементами N-бренду, такими як кермо, сидіння, накладки на дверях і металеві педалі.

У ньому також використовуються екологічні матеріали, такі як перероблений папір, ПЕТ пряжа, TPO та алькантара.

5N має систему з 10 динаміків, яка відтворює три різні звукові теми: Ignition, Evolution та Supersonic, які імітують звуки двигунів внутрішнього згоряння, електричних гоночних автомобілів та винищувачів відповідно.

Що чекає на Hyundai N?

IONIQ 5 N — це лише початок стратегії електрифікації бренду N. У майбутньому Hyundai N планує представити більше електричних моделей, а також моделей на водневих двигунах. Мета полягає в тому, щоб забезпечити фірмове задоволення від керування автомобілем N незалежно від типу пального.

Hyundai N також прагне поділитися своїми передовими технологіями з усіма електромобілями Hyundai, підвищуючи загальну конкурентоспроможність Hyundai та задоволеність клієнтів. Як сказав Чже Хун Чанг, президент і генеральний директор Hyundai Motor Company: «Ось чому існує бренд N».