Нова платформа та революційне освітлення: усе що треба знати про Audi Q6 e-tron перед прем’єрою

Нова платформа та революційне освітлення: усе що треба знати про Audi Q6 e-tron перед прем’єрою

Audi готова представити свою останню інновацію на ринку електромобілів: Audi Q6 e-tron.

Цей приголомшливий позашляховик стане першою моделлю, що використовує нову електричну платформу Premium Platform Electric (PPE). Запас ходу Q6 e-tron становитиме понад 700 км, потужність — понад 350 кВт, а футуристична технологія освітлення вигідно вирізнятиме його з-поміж інших.

Ось усе, що вам потрібно знати про цей революційний автомобіль.

Нова платформа для нової ери

Q6 e-tron базується на новій електричній платформі Premium Platform Electric (PPE), яка була розроблена спільно компаніями Audi та Porsche. PPE призначена для різних стилів кузова, конфігурацій приводів і рівнів продуктивності. Очікується, що Q6 e-tron буде доступний як із заднім, так і з повним приводом, із запасом ходу до 700 км (435 миль) на одному заряді.

PPE також забезпечує швидку зарядку потужністю до 270 кВт, що означає, що Q6 e-tron можна зарядити з 5 % до 80 % менш ніж за 25 хвилин. Акумуляторна батарея інтегрована в підлогу автомобіля, що знижує центр ваги та покращує керованість і стійкість. PPE також має 12-вольтову електричну систему, яка живить бортову електроніку та зменшує навантаження на високовольтну батарею.

Революція в технології освітлення

Q6 e-tron матиме унікальну особливість, яка вирізнятиме його з-поміж інших: технологія освітлення. Q6 e-tron стане першою моделлю, яка пропонує цифрову технологію OLED другого покоління для задніх ліхтарів.

Ця технологія складається зі світлодіодів, якими можна індивідуально керувати та регулювати яскравість, створюючи різні світлові підписи та анімації. Наприклад, коли водій вмикає сигнал повороту, сегменти загоряються послідовно, вказуючи напрямок повороту. Коли водій гальмує, сегменти швидко блимають, щоби попередити наступний транспорт. Коли водій паркується, сегменти утворюють фірмовий світловий знак, який ідентифікує Q6 e-tron.

Цифрова технологія OLED також матиме переваги з погляду безпеки, оскільки вона може адаптуватися до різних дорожніх ситуацій і попереджати інших учасників дорожнього руху про потенційну небезпеку.

OLED-технологія також дозволить клієнтам персоналізувати свої уподобання щодо освітлення, використовуючи додаток myAudi або сенсорний дисплей MMI в автомобілі. Клієнти зможуть обирати між різними дизайнами та кольорами освітлення, а також створювати власні анімації.

Візіонерський дизайн для нового покоління

Q6 e-tron демонструє далекоглядний дизайн, який поєднує в собі елегантність, спортивність і функціональність. Q6 e-tron має купеподібний силует із низькою лінією даху та м’язистою поставою.

Передня частина має закриту однорамочну решітку радіатора, у якій розміщені датчики та камери систем допомоги водієві.

Боковий профіль характеризується великими колесами, яскраво вираженими колісними арками та динамічними лініями.

Задня частина має виразний спойлер і безперервну світлову смугу, яка з’єднує цифрові світлодіодні задні ліхтарі.

Важлива віха в стратегії електрифікації Audi

Розробка Audi Q6 e-tron на новій електричній платформі Premium Platform Electric (PPE) знаходиться на завершальній стадії. Q6 e-tron — це лише початок, до 2025 року Audi представить понад 20 нових моделей, які охоплять усі сегменти — від компактних автомобілів до розкішних седанів і позашляховиків.