Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС почав використовувати шасі JAC для своїх надбудов

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС почав використовувати шасі JAC для своїх надбудов

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС випустив свій перший самоскид на базі шасі JAC N200. 

Новий самоскид із заднім розвантаженням та об’ємом кузова 14 куб. м. призначений для перевезення різних вантажів. Він оснащений гідравлічним підіймачем, який дозволяє піднімати кузов на 45°. 

Вперше Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС використав шасі JAC для своїх надбудов. Середньотонажна модель N200 — це надійна та продуктивна база для самоскида. Вона має дизельний двигун (Євро-5), механічну КПП, пневматичну гальмівну систему з ABS та алюмінієвий паливний бак на 400 л. Вона також має тримісну кабіну з спальником та повноцінною комплектацією, яка забезпечує комфорт та безпеку водія.  Повна маса шасі становить 19980 кг, вантажопідйомність – 13752 кг. 

Самоскид АТ на шасі JAC N200 — це результат високої якості та інновацій. Надбудова самоскида виготовлена з використанням сучасних технологій та матеріалів. Вона пройшла жорсткі випробовування на герметичність та стійкість до навантажень. Вона також витримує екстремальні умови експлуатації. 

Як зазначають в пресслужбі компанії, самоскид АТ на шасі JAC N200 — це сучасний та потужний транспортний засіб, який вже працює у Львівській області. Він стане незамінним помічником для будь-яких проєктів.