Hyundai SANTA FE презентовано офіційно: усі подробиці про новинку

Hyundai SANTA FE презентовано офіційно: усі подробиці про новинку

Hyundai Motor Company офіційно представила абсолютно новий SANTA FE, середньорозмірний позашляховик, який поєднує в собі сміливий дизайн, просторий салон та низку преміальних функцій.

Нова модель покликана задовольнити зростаючий попит на активний спосіб життя, пропонуючи універсальний та комфортний автомобіль, здатний впоратися як із міськими, так і з природними умовами.

Радикальна трансформація

Абсолютно новий SANTA FE — це перша повна зміна моделі з 2018 року, і це видно. Hyundai Motor прийняла незвичайну стратегію дизайну, почавши зі збільшеної зони задніх дверей, яку можна використовувати як відкриту терасу для відпочинку на свіжому повітрі. Зона задніх дверей, яка колись була місцем для зберігання речей, тепер стає житловим простором, що плавно з’єднує внутрішній простір із зовнішнім.

Зовнішній дизайн відображає потужну присутність позашляховика та дух пригод: високий капот, Н-подібні фари, чітко окреслені крила та міцні колісні арки. Подовжена колісна база надає новому SANTA FE відчуття величі та забезпечує найкращий у своєму класі внутрішній простір і вантажопідйомність.

Вид ззаду, що відрізняється більш широкими задніми дверима та Н-подібними задніми ліхтарями, створює простий і скульптурний вигляд.

Дизайн інтер’єру контрастує з екстер’єром, підкреслюючи горизонтальні та вертикальні елементи і відповідаючи тону та настрою екстер’єру. Приладова панель та вентиляційні отвори мають Н-подібну форму, що підсилює відчуття відкритості та створює унікальний дизайнерський баланс. Перший у своєму класі панорамний вигнутий дисплей, який охоплює 12,3-дюймовий цифровий кластер та інформаційно-розважальну систему, покращує огляд водія та створює відчуття розкоші.

Екологічно чисті матеріали використовуються в салоні SANTA FE для м’яких поверхонь, таких як оббивка стелі, автомобільні килимки BCF та спинки сидінь, а також для покриття, наприклад, подушки безпеки, обшивки дверей та сидінь. Використання екологічно чистих матеріалів поширюється і на екстер’єр. У глянцевій чорній фарбі, що застосовується для зовнішньої обробки, використовуються перероблені вуглецеві матеріали.

Преміумфункції для комфорту та зручності

Абсолютно новий SANTA FE оснащений функціями преміумкласу, які покращують користувацький досвід та пропонують практичність, притаманну позашляховикам. Деякі із цих функцій є або першими у світі, або першими у своєму класі.

Наприклад, сидіння Relaxation Seat з підставкою для ніг першого ряду дозволяє пасажирам розслабитися в зручному положенні. Сидіння Ergo Motion Seat для водія першого ряду використовує повітряні бульбашки для забезпечення комфорту та оптимальної підтримки під час руху. Незалежні сидіння другого ряду з електроприводом та підлокітниками забезпечують зручність для задніх пасажирів. Сидіння другого ряду з електроприводом, що складаються та занурюються, також уперше у світі мають функцію регулювання кута нахилу подушки для створення режиму релаксації.

Абсолютно новий SANTA FE також пропонує перший у світі двосторонній мультиконсольний відсік для зберігання речей, який може відкриватися як передніми, так і задніми пасажирами. Унікальний у своєму роді стерилізаційний лоток з ультрафіолетовим випромінюванням у верхній частині бардачка SANTA FE забезпечує легку стерилізацію предметів, що часто використовуються, таких як мобільні телефони, гаманці тощо.

Інші зручні функції включають високошвидкісну подвійну бездротову систему зарядки для смартфонів, USB-роз’єм С-типу (макс. 27 Вт), оновлення по повітрю (OTA) для контролерів ключів в автомобілі, Digital Key 2 для доступу/запуску автомобіля та дистанційного керування за допомогою смартфона, систему попередження про наявність пасажирів ззаду (ROA) на основі радара, цифрове центральне дзеркало, систему дистанційного інтелектуального паркування (RSPA) та систему допомоги при безпечному виїзді (SEA).

Новий SANTA FE добре оснащений безліччю функцій допомоги та безпеки, які зменшують втручання користувача та забезпечують комфортне, впевнене водіння.

Достатньо потужності для міських поїздок та пригод на природі

Новий SANTA FE буде доступний із двома варіантами силових агрегатів у Кореї та Північній Америці: Бензиновий 2,5-літровий двигун із турбонаддувом (Theta III 2.5T GDI — 8DCT) або бензиновий 1,6-літровий гібридний двигун із турбонаддувом (Gamma III 1.6T GDI HEV — 6AT).

У Європі він також буде доступний із двома варіантами силових установок: Той самий 1,6-літровий гібрид із турбонаддувом (Gamma III 1.6T GDI HEV — 6AT) або бензиновий 1,6-літровий гібрид із турбонаддувом (Gamma III 1.6T GDI PHEV — 6AT).

В інших регіонах новий SANTA FE також буде доступний із бензиновим 2,5-літровим двигуном (Theta III 2.5 GDI — 8AT).

Майбутній маркетинг, плани продажів та представлення концепції XRT

Випуск абсолютно нового SANTA FE заплановано на другу половину цього року в Кореї та першу половину наступного року в Північній Америці/Європі. Північноамериканська прем’єра відбудеться на автосалоні в Лос-Анджелесі у 2023 році.

Hyundai Motor також представила XRT Concept, концептуальну модель, розроблену для задоволення різноманітних потреб любителів активного відпочинку. Концепт XRT Concept створений для впевненого та легкого подолання складних рельєфів, пропонуючи універсальну корисність для активного способу життя.

Концепт XRT Concept

Абсолютно новий SANTA FE — це позашляховик, який знаходить ідеальний баланс між міським життям та природою, справляючись із будь-якими завданнями — від напружених сімейних маршрутів до пригод у кемпінгу.

Більше про абсолютно новий SANTA FE у відео.