Toyota випустить новий Century в Японії

Toyota випустить новий Century в Японії

Toyota Motor Corporation (Toyota) представила нову модель Century і вже сьогодні почне приймати замовлення. 

Історія та нова концепція

Century дебютував у 1967 році як преміальний автомобіль від Toyota. До того часу на японському ринку автомобілів домінували західні розкішні бренди. Прагнучи до прориву, Toyota поставила собі за мету створити абсолютно новий розкішний японський автомобіль, який міг би витримати конкуренцію на світовій арені. 

Перше покоління Century було створено з використанням найкращих технологій, які Японія могла запропонувати на той час. В його основі лежала концепція гідного дизайну, що включає традиційну японську естетику в поєднанні з підходом, орієнтованим на людину, для досягнення видатного рівня тиші та комфорту. 

Toyota Century (G20) 1967. Фото з відкритих джерел.

Понад п’ять десятиліть Century слугує улюбленим автомобілем японських шоферів, втілюючи неперевершений дух гостинності, який гарантує, що його важливі пасажири дістануться до місця призначення з комфортом.

За цей час команда розробників ретельно обміркувала майбутній напрямок розвитку Century, щоб гарантувати клієнтам рівень комфорту, який перевершує їхні очікування. В останні роки потреби в автомобілях урізноманітнилися, оскільки пасажири прагнуть більш ефективно використовувати свій час у дорозі, відпочиваючи в салоні або беручи участь в онлайн-зустрічах. Саме ці обставини підштовхнули команду до ідеї створення нової моделі.

Toyota Century ІІ. Фото з відкритих джерел.

Відповідно до концепції “The Chauffeur”, нова модель перетворилася на автомобіль-шофер, який продовжуватиме відповідати очікуванням клієнтів у наступні роки, зберігаючи свою сутність та успадковуючи гідність, тишу та комфорт їзди, що притаманні Century.

Нова модель Century буде повністю виготовано на глобальній основі, прислухаючись до потреб кожного окремого клієнта. Метою є надання свободи в русі — повної свободи пересування ще більшій кількості людей.

Загальний вигляд автомобіля

Тема величної величі простежується скрізь в автомобілі, прикрашеному японськими естетичними елементами.Величний дизайн кузова з горизонтальними та вертикальними елементами форми.

Toyota Century. Фото: global.toyota

Характерні пропорції автомобіля з центром ваги в задній частині, в поєднанні з обрисами, що окреслюють великі, плавні дверні панелі, які надають виразності унікальному світогляду Century.

Екстер’єр бездоганно оброблений до найдрібніших деталей в руках майстрів, що ілюструється вишукано вигравіюваною емблемою фенікса і дзеркальним покриттям, розкішним блиском, що виникає в результаті ретельного полірування пофарбованих поверхонь.

Чотири лампи заднього світла для кожної з фар і задніх ліхтарів створюють враження погляду, сповненого гідності.

Внутрішній простір

Новий Century забезпечує комфортний внутрішній простір з простором і функціональністю, які можна використовувати в різних ситуаціях.

Повністю відкидні задні сидіння з функціями, які дозволяють пасажирам на задніх сидіннях по-справжньому розслабитися, включаючи функцію освіження.

У розробці аудіосистеми були використані відточені слухові відчуття і зразкові техніки майстра з виробництва музичних інструментів. Результат — комфортний простір для прослуховування, який огортає пасажирів відчуттям живого виступу.

Задні двері, що відчиняються на широкий кут 75 градусів, і широка підлога салону забезпечують чудову зручність входу і виходу. Крім того, зручні автоматичні висувні підніжки та зручні ручки на С-подібних стійках також сприяють природному та елегантному входу та виходу пасажирів на задніх сидіннях.

Кабіна оснащена функціями та можливостями, які підтримують професійних водіїв та підвищують зручність використання. Це простір, який також дозволяє власникам зосередитися на водінні, коли вони самі перебувають за кермом.

Силовий агрегат і система керування рухом

Нещодавно розроблена гібридна система з 3,5-літровим V6, що підключається до електромережі, забезпечує потужну та захоплюючу їзду, зберігаючи при цьому тихий хід, притаманний автомобілю Century.

Toyota Century (PHEV, E-Four Advanced). Фото: global.toyota

Нова плагін-гібридна система призначена для роботи як BEV для повсякденного використання та як HEV для поїздок на далекі відстані, що робить її ідеальною силовою установкою для автомобіля.

Система рульового керування всіма колесами «Dynamic Rear Steering» забезпечує легке керування на низьких швидкостях і плавне, природне керування на середніх і високих швидкостях.

Вперше доступний режим Rear Comfort, який підтримує контроль водія над автомобілем для забезпечення комфортної поїздки пасажирів на задньому сидінні. Крім того, режим Rear Comfort допомагає контролювати гальмування, щоб придушити поштовхи, коли автомобіль зупиняється.

Century знаходиться на вершині бачення Toyota щодо мобільності, керованої водієм. Він сміливий і динамічний, але все ще зберігає свій вишуканий смак. Він простий за своєю суттю, але водночас має велику глибину. Він сучасний, але водночас має зв’язок зі своєю спадщиною.