Skoda представила абсолютно новий Kodiaq: просторий, екологічний та розумний позашляховик

Skoda представила абсолютно новий Kodiaq: просторий, екологічний та розумний позашляховик

Skoda Auto представила друге покоління свого флагманського позашляховика Kodiaq. Нова модель вирізняється більш потужним та солідним дизайном, новою концепцією інтер’єру з інноваційними елементами керування та екологічно чистими матеріалами, а також низкою ефективних силових установок, серед яких уперше з’явилася гібридна версія з можливістю підключення до електромережі.

Більше простору, більше можливостей, більше ефективності

Новий Kodiaq виріс більш ніж на шість сантиметрів у довжину, пропонуючи ще більше місця для семи пасажирів або багажу.

В екстер’єрі представлені перші елементи нової мови дизайну Skoda Modern Solid, такі як світлодіодні матричні фари TOP другого покоління та передня решітка радіатора з горизонтальною світловою смугою.

Аеродинаміка також була покращена, завдяки чому коефіцієнт аеродинамічного опору склав 0,282.

Інтер’єр поєднує в собі просторість і функціональність з інноваційними елементами управління, такими як нові Skoda Smart Dials з тактильним зворотним зв’язком і інтегрованими цифровими дисплеями.

Інформаційно-розважальна система оснащена окремо стоячим екраном до 13 дюймів, а також уперше доступний дисплей над головою.

Важіль селектора тепер розміщено на рульовій колонці, що створило більше простору на центральній консолі.

Новий Kodiaq також пропонує чотири варіанти оздоблення з гармонійно поєднаними кольорами та матеріалами, багато з яких виготовлені з перероблених або екологічно чистих джерел. Наприклад, шкіра в комплектації ecoSuite вичинена з використанням залишків кавових зерен.

Дебют плагін-гібридної та м’яко-гібридної технології в Kodiaq

Новий Kodiaq доступний із двома бензиновими та двома дизельними двигунами потужністю від 110 кВт (150 к.с.) до 150 кВт (204 к.с.). Новим доповненням до модельного ряду став гібридний Kodiaq iV, який пропонує потужність системи 150 кВт (204 к.с.) та запас ходу на електротязі понад 100 км за циклом WLTP.

Kodiaq iV

Бензиновий двигун початкового рівня 1.5 TSI має м’яку гібридну технологію, використовуючи 48-вольтовий стартер-генератор із ремінним приводом та 48-вольтовий літій-іонний акумулятор. Усі двигуни в стандартній комплектації агрегатуються з автоматичною коробкою передач DSG, а топові бензинові та дизельні двигуни оснащуються повним приводом.

Нові та вдосконалені сучасні системи допомоги

Kodiaq оснащений численними новими та вдосконаленими системами допомоги для максимальної безпеки та комфорту. Серед них — система допомоги при повороті Turn Assist, яка запобігає нещасним випадкам на перехрестях; система запобігання зіткненням, яка автоматично підсилює рульові рухи під час раптових маневрів ухилення; система допомоги при перетині перехрестя, яка попереджає при виїзді з під’їзної дороги або сліпому виїзді; система попередження при виїзді, яка попереджає про наближення транспорту при відчиненні дверей; система дистанційного паркування, яка дає змогу паркуватись за допомогою додатку.

Новий Kodiaq також виграє від значного функціонального оновлення існуючих систем, таких як Side Assist, Emergency Assist, Travel Assist та Intelligent Park Assist. До дев’яти подушок безпеки забезпечують максимальну пасивну безпеку для пасажирів.

Sportline: топова модель у лінійці

Kodiaq Sportline — це поточна топова модель другого покоління великого позашляховика Skoda. Вона поставляється з повним стандартним оснащенням, таким як найкращі світлодіодні матричні фари, електропривід задніх дверей та спортивні сидіння з інтегрованими підголівниками.

Kodiaq Sportline

Екстер’єр відзначається численними глянцевими чорними акцентами, які тепер також поширюються на D-подібну стійку. Передній та задній фартухи, а також бічні спідниці виконані в кольорі кузова, а 19-дюймові легкосплавні диски мають поліровану антрацитову обробку.

Kodiaq Sportline

Інтер’єр вирізняється елементами оздоблення під метал та чорною оббивкою з мікрофібри Suedia із сірою контрастною прострочкою. Kodiaq Sportline можна замовити з усіма силовими агрегатами, що пропонуються для модельного ряду, включаючи гібридний привід.