Škoda презентує оновлені інтер'єри нових поколінь Kodiaq та Superb

Škoda презентує оновлені інтер'єри нових поколінь Kodiaq та Superb

У рамках підготовки до світової прем’єри нових поколінь Kodiaq та Superb компанія Škoda представила повністю оновлені інтер’єри салонів.

Повністю оновлений інтер’єр салонів

Нові салони Kodiaq і Superb матимуть цифровий кокпіт, 12,9-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей, містку центральну консоль та налаштовувані інтелектуальні циферблати для легкого керування. Зробивши великий крок у напрямку екологічності, Škoda представила нову оббивку, виготовлену зі 100% переробленого поліестеру, для обох цих нових моделей.

Свіжі інтер’єри Kodiaq та Superb тепер мають великий дисплей, що стоїть окремо, селектор перемикання передач на рульовій колонці та не захаращену центральну консоль. Ці вдосконалення проклали шлях до більш просторого та затишного інтер’єру, який не лише привертає увагу, але й пропонує практичність.

Редизайн обох майбутніх моделей був зроблений з урахуванням вимог до комфорту: вдосконалено кермо, панель приладів та декоративне оздоблення. Вперше для Škoda селектор перемикання передач перемістився на рульову колонку, щоб зробити його ще більш доступним. Завдяки цій зміні центральна консоль була адаптована таким чином, щоб залишити додатковий простір для передніх пасажирів. Інші зміни охоплюють окремо стоячу інформаційно-розважальну систему і розумні циферблати для розумної інтеграції нових цифрових компонентів в автомобіль.

Поєднання тактильних і цифрових елементів керування

Впроваджуючи Škoda Smart Dials, чеський автовиробник покращує традиційне поєднання тактильних і цифрових елементів керування у своїх автомобілях. Цей інноваційний підхід складається з трьох поворотних кнопок, розташованих під інформаційно-розважальним екраном, кожна з яких має 32-міліметровий цифровий дисплей. Ці інтерфейси забезпечують швидкий доступ до безлічі функцій автомобіля, залежно від рівня оснащення. 

Крайні панелі Smart Dials, призначені для водія та переднього пасажира, контролюють температуру в салоні, підігрів сидінь та вентиляцію сидінь, показуючи активну на цей час функцію. 

Водночас центральний Smart Dial керує чотирма окремими функціями, включаючи гучність інформаційно-розважальної системи, швидкість вентилятора, напрямок повітря, інтелектуальний кондиціонер, режими водіння та масштабування карти. 

Персоналізація функцій центральної панелі Smart Dial здійснюється за допомогою меню інформаційно-розважальної системи, а утримуючи кнопку, користувачі можуть легко перемикатися між функціями.

Підвищений комфорт очевидний в оновленому дизайні Skoda, нових доповненнях, таких як відсік для телефону зі швидкою зарядкою, ергономічні сидіння з функцією пневматичного масажу, більше відсіків для зберігання речей для пасажирів на задніх сидіннях і функції обігріву, якими можна легко керувати за допомогою меню клімат-контролю. 

Екологічно чисті матеріали

Škoda демонструє свою відданість принципам сталого розвитку, використовуючи екологічно чисті матеріали для оздоблення салону, а також дві знакові функції Simply Clever: парасольку на дверцятах водія та скребок для льоду. 

У випадку з Kodiaq, клієнтам пропонується на вибір опції Loft, Lounge або ecoSuite, доступні в чорному або коньячному кольорах, з текстилем, ретельно виготовленим зі 100% переробленого поліестеру. 

Шкіра, використана в комплектації ecoSuite, пройшла екологічно безпечний процес дублення з використанням залишкових матеріалів від переробки кавових зерен. 

Що стосується четвертого покоління Superb, то рівень оздоблення Essence містить студію Design Selection Studio, яка пропонує ряд варіантів оздоблення Selection, включаючи Loft і Lounge, а також Design Selection Suite в чорному і коньячному кольорах.