Перші зарядні станції Mercedes-Benz відкриються цієї осені

Перші зарядні станції Mercedes-Benz відкриються цієї осені

Mercedes-Benz відкриє свої перші станції швидкої зарядки постійного струму в Атланті, штат Джорджія, а також у Китаї та Німеччині, а до кінця 2024 року планує встановити 2 000 зарядних пристроїв.

Короткий огляд зарядних станцій Мерседес-Бенц

За словами автовиробника, до кінця 2024 року Mercedes-Benz High-Power Charging Network налічуватиме 2 000 зарядних пристроїв, встановлених по всьому світу.

На початку цього року Mercedez-Benz оголосив, що витратить близько 1 мільярда доларів спільно з сонячною компанією MN8 Energy на створення великої світової мережі зарядних станцій для власників електромобілів. 

Сьогодні Mercedez-Benz заявляє, що планує запропонувати швидку зарядку 400 кВт на своїх майбутніх станціях. Станції будуть оснащені сучасними регіональними стандартами зарядних роз’ємів, включаючи комбіновану зарядну систему Combo 1 (CCS1) для США, CCS 2 для Європи та GB/T для Китаю.

Мерседес-Бенц також планує включити роз’єм для електромобілів Tesla, який перетворюється на наступний великий стандарт Північної Америки, що отримав назву Північноамериканський стандарт зарядки, або NACS. Минулого місяця Mercedes-Benz слідом за такими великими автовиробниками, як Ford, GM та іншими, прийняв NACS як стандартний роз’єм для своїх майбутніх автомобілів.

Mercedes-Benz — один з небагатьох автовиробників, який намагається створити власну зарядну інфраструктуру, плануючи побудувати 2 000 зарядних центрів з більш ніж 10 000 зарядних пристроїв по всьому світу.

Як і інші автовиробники, компанія має домовленості з постачальниками зарядних мереж, включаючи Electrify America і власну мережу ChargePoint, щоб клієнти могли легко заряджати свої EQS, EQE та інші електромобілі Mercedes-Benz. 

Розширення глобальних можливостей для зарядки

Мерседес-Бенц продовжує реалізовувати свою стратегію «тільки електромобілі» і прагне до створення перспективної зарядної інфраструктури, інвестуючи в глобальну мережу зарядних станцій. 

З розвитком мережі потужних зарядних станцій Мерседес-Бенц постійно розширює свою пропозицію. Частиною цього процесу є також європейська мережа швидких зарядок IONITY і нещодавно оголошене спільне підприємство з шістьма іншими автовиробниками для подальшого розширення зарядної інфраструктури в Північній Америці. 

Мережа потужних зарядних станцій Мерседес-Бенц є додатковим ключовим компонентом загальної стратегії електрифікації компанії. Усі підприємства, пов’язані з екосистемою зарядних станцій, входять до складу Mercedes-Benz Mobility AG.