Mercedes-Benz представляє новий E-Class All-Terrain

Mercedes-Benz представляє новий E-Class All-Terrain

Mercedes-Benz представив останнє поповнення сімейства E-Class: новий E-Class All-Terrain. Цей універсальний автомобіль поєднує в собі елегантність і комфорт седана з прохідністю позашляховика. 

Світовий дебют нової моделі відбудеться на виставці IAA Mobility в Мюнхені, а в дилерських центрах вона буде доступна з першого кварталу 2024 року.

Що робить його особливим?

Новий E-Class All-Terrain вирізняється характерними елементами дизайну, такими як решітка радіатора з двома жалюзі, особливі бампери, хромовані підніжки та темно-сірі накладки на колісні арки. 

У стандартну комплектацію входить повний привід 4MATIC, пневматична підвіска AIRMATIC та програма для їзди по бездоріжжю. Ці функції дозволяють автомобілю з легкістю та комфортом долати пересічену місцевість, наприклад, ґрунтові дороги.

Автомобіль також пропонує просторий і розкішний салон з великою скляною поверхнею MBUX Superscreen (опція), що охоплює всю панель приладів. 

Завдяки збільшеній ширині та колісній базі задні пасажири мають більше простору для ліктів та ніг. Об’єм багажника становить від 615 до 1 830 літрів (460-1 675 літрів для гібридної моделі з можливістю підзарядки).

Які є варіанти двигунів?

Новий E-Class All-Terrain буде представлений з трьома варіантами двигунів: дизельним, бензиновим та плагін-гібридним. Усі вони є м’якими гібридами з інтегрованим стартер-генератором, що забезпечує додатковий приріст потужності та крутного моменту. Гібридна модель може проїхати до 100 кілометрів (WLTP) на одній лише електроенергії.

Які інноваційні функції?

Новий E-Class All-Terrain оснащений багатьма цифровими інноваціями, які підвищують рівень розваг, комфорту та безпеки пасажирів. Ось деякі з них:

  • Цифровий ключ автомобіля, який дозволяє водіям використовувати iPhone або Apple Watch як ключ від автомобіля.
  • Звукова візуалізація, яка створює світлове шоу на активному навколишньому освітленні (опція) на основі музичного або звукового контенту.
  • Селфі- та відеокамера (частина опціонального MBUX Superscreen), яка дозволяє водіям використовувати інструменти відеоконференцій або робити селфі та відео, коли автомобіль стоїть на місці.
  • Процедури MBUX, які дозволяють водіям створювати персоналізовану автоматизацію, пов’язуючи функції та умови.
  • Програма профілактики заколисування ENERGIZING COMFORT, яка може допомогти пасажирам, що страждають від заколисування, полегшити їхні симптоми.
  • Автоматичний клімат-контроль THERMOTRONIC (опція) з функцією Digital Vent Control, яка автоматично налаштовує передні вентиляційні отвори на бажані параметри вентиляції.

Новий E-Class All-Terrain також оснащений багатьма системами допомоги водієві, такими як активна система контролю дистанції DISTRONIC, активна система допомоги при гальмуванні Active Brake Assist, активна система допомоги при утриманні в смузі руху Active Lane Assist, паркувальний пакет з камерою заднього виду та система допомоги при дотриманні швидкісного режиму Speed Limit Assist.

Наскільки він екологічний?

Новий E-Class All-Terrain виробляється на заводі в Зіндельфінгені, який з 2022 року має нульові викиди вуглецю. Завод використовує 100-відсоткові відновлювані джерела енергії та прагне зменшити споживання води та відходи. Автомобіль також використовує ресурсозберігаючі матеріали, такі як перероблені продукти та відновлювана сировина, для деяких своїх компонентів.