Все що потрібно знати про новий Mercedes-Benz CLE Coupe

Все що потрібно знати про новий Mercedes-Benz CLE Coupe

Mercedes-Benz нещодавно представив своє останнє творіння: CLE Coupe 2024, нову дводверну модель, яка прийде на зміну знятим з виробництва купе C-Class і E-Class. 

CLE Coupe поєднує в собі найкращі риси своїх попередників з витонченим дизайном, просторим салоном і низкою електрифікованих двигунів. 

Скульптурний дизайн зі спортивною елегантністю

CLE Coupe вирізняється виразною мовою дизайну, що відповідає філософії чуттєвої чистоти. Купе має класичні пропорції з довгою колісною базою, коротким переднім і заднім звисом, низько посадженим капотом і похилою лінією даху. 

Передня частина має характерний «акулячий ніс» із плоскими світлодіодними фарами й об’ємною радіаторною решіткою з крихітними зірками Mercedes-Benz.

Задня частина має м’язисту форму зі світлодіодними ліхтарями, що складаються з двох частин, з’єднаних темно-червоним елементом.

CLE Coupe є найбільшим купе в середньорозмірному сегменті, його довжина становить 4850 мм, ширина — 1860 мм, а висота — 1428 мм. Воно пропонує більше простору, ніж попереднє купе C-Class, особливо для задніх пасажирів. У багажник легко помістяться три сумки для гольфу.

Технологічний інтер’єр з винятковим комфортом

Інтер’єр CLE Coupe сфокусований на водієві та пропонує спортивну розкіш у своєму класі. Кокпіт оснащений окремо розташованим 12,3-дюймовим цифровим дисплеєм приладів та 11,9-дюймовим центральним дисплеєм у портретному форматі, який нахиляється до водія. Дисплеї працюють із новітньою інформаційно-розважальною системою MBUX, яка пропонує інтерактивні розваги з додатками сторонніх розробників, штучним інтелектом та голосовим управлінням.

CLE Coupe також пропонує ексклюзивні сидіння спортивного дизайну з інтегрованими підголівниками та опціональними динаміками, що створюють ефект присутності. Сидіння оббиті високоякісними матеріалами, такими як шкіра або штучна шкіра ARTICO з вмістом переробленої сировини. Сидіння також мають підігрів, вентиляцію, масаж та функції пам’яті. Навколишнє освітлення із 64 кольорами створює затишну атмосферу в салоні.

Електрифіковані двигуни для енергійного водіння

CLE Coupe встановлює стандарти ефективності завдяки систематичній електрифікації та розумному зменшенню розмірів. Усі двигуни є м’якими гібридами з інтегрованим стартер-генератором та 48-вольтовою електричною системою, що забезпечує додаткову потужність та крутний момент на низьких швидкостях. Двигуни також мають функцію швидкого та плавного старту-зупинки та режим вибігу.

Базова модель CLE300 оснащується 2,0-літровим рядним двигуном з турбонаддувом, який виробляє 255 кінських сил і 295 фунт-футів крутного моменту. CLE450 оснащується 3,0-літровим рядним двигуном з турбонаддувом, який видає 375 к.с. і 369 фунт-футів крутного моменту. Обидві моделі оснащуються дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом в стандартній комплектації або опціонально.

Пізніше Mercedes-Benz також запропонує гібридну версію CLE Coupe з практичним запасом ходу в електричному режимі. Гібрид також матиме програму розумного водіння, яка надає перевагу електроприводу в міських умовах.

Доступність та ціна

Купе CLE надійде в продаж у Європі в листопаді 2023 року, а на інших ринках, включно зі США, — на початку 2024 року. Кабріолет CLE Cabriolet приєднається до лінійки наприкінці наступного року для любителів подорожей на свіжому повітрі.

CLE Cabriolet

Mercedes-Benz ще не оголосив ціни на CLE Coupe, але ми очікуємо, що він буде конкурентоспроможним з іншими купе в своєму сегменті, такими як BMW 4 Series і Audi A5.