Концепт Lancia Pu+Ra HPE була представлена міжнародній публіці

Концепт Lancia Pu+Ra HPE була представлена міжнародній публіці

Lancia Pu+Ra HPE — один з двох автомобілів Lancia, представлених на «Ле-Ман Класик 2023», найбільшому у світі зібранні класичних автомобілів, яке тривало до 2 липня 2023 року.

Бренд, який змусив людей мріяти

Концептуальний автомобіль Lancia вперше демонструвався широкій міжнародній публіці у Франції на «Ле-Ман Класик 2023». Це одна з найбільших подій: унікальне шоу, де зустрічаються ентузіасти, колекціонери та водії з усього світу де є можливість для кожного поглянути на Lancia Pu+Ra HPE.

Lancia — це бренд, який змусив людей мріяти, як завдяки своїм красивим і елегантним автомобілям, таким як Flaminia, Aurelia і Fulvia, так і завдяки тому, що автомобілі Lancia були найуспішнішими в ралі в історії, такі як Delta, 037 і Stratos. 

Третім фактором є героїчні досягнення водіїв за кермом культових автомобілів, таких як француз Ів Лубе, який у 1987 році на Lancia Delta HF 4WD Martini Racing прийшов другим на Tour de Corse, а в 1988 році на Lancia Delta Integrale Martini Racing він кваліфікувався третім у цьому ж змаганні й третім на Ралі Португалії.

Понад 40 клубів Lancia існують по всьому світу, в тому числі сім у Франції: їх об’єднує однакова пристрасть до цієї марки та її прекрасних італійських автомобілів.

Таке ж яскраве захоплення об’єднує відвідувачів «Ле-Ман Класик»: протягом багатьох років на трасі легендарної французької події дефілювали незабутні автомобілі Lancia, такі як Beta Montecarlo Turbo, LC1, LC2 і Stratos.

Протягом усього «Класичного Ле-Мана 2023» Lancia демонструвала Lancia Pu+Ra HPE поряд з Lancia Aurelia B20S 1956 року випуску, автомобілем, який п’ять разів брав участь у «Класичному Ле-Мані» і в ралі Парижа 2004 року, і який належить учаснику Lancia Classic Club de France.

Lancia Pu+Ra HPE та Aurelia B20S представляють діалог між минулим та майбутнім, який уособлює відродження бренду Lancia.

Дійсно, Lancia Aurelia є одним з автомобілів, які надихнули дизайн майбутніх моделей бренду, що знайшло своє відображення в концепт-карі. Плавні бічні лінії, що спускаються до задньої частини автомобіля; витончений дизайн, сформований аеродинамікою, стійкість і плавність об’ємів Lancia Pu+Ra HPE — це чітке посилання на Lancia Aurelia і Flaminia.

Lancia Pu+Ra HPE — маніфест бренду на наступні 10 років

Lancia Pu+Ra HPE — це, 100% електричний концепт-кар, який представляє бачення бренду з точки зору дизайну, домашнього затишку в салоні, екологічності, електрифікації та технологій, що не вимагають особливих зусиль. Це ідеально практичний і маневровий автомобіль з елегантним і нестандартним кузовом, який гарантує максимальну ефективність, з увагою до запасу ходу, часу зарядки й економічності.

Це перший автомобіль нової ери Lancia з низьким дахом і чотирма дверима, натхненний світом італійського дизайну інтер’єру в результаті співпраці з Cassina — лідером у виробництві розкішних меблів — для створення типово італійського відчуття домашнього затишку.

Назва «Lancia Pu+Ra HPE» заснована на «Pu+Ra», новій чистій і радикальній мові дизайну бренду, тоді як «HPE» означає High-Performance Electric. Новий концепт-кар Lancia повністю втілює принципи нової дизайнерської мови бренду, згідно з якою об’єми автомобіля створюються перетином елементарних геометричних форм, таких як коло і трикутник, у поєднанні з певними еклектичними деталями спадщини Lancia, такими як венеціанські жалюзі з Lancia Beta HPE.

Lancia Pu+Ra HPE — це автомобіль, в якому 70% поверхонь, до яких можна доторкнутися, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що виражають італійський дух, еклектику, переосмислення традицій та відчуття дому.

Lancia Pu+Ra HPE — перший автомобіль з інформаційно-розважальною системою S.A.L.A., яка об’єднує функції аудіо, клімат-контролю та освітлення. Це також означає, що внутрішнє середовище автомобіля можна регулювати простим натисканням кнопки або навіть за допомогою голосового управління.

Маючи 116-річну історію, Lancia уособлює вічну італійську елегантність, бренд, який змусив людей по всьому світу мріяти, завдяки своїм культовим автомобілям: елегантним Flaminia та Aurelia B24 Spider, високопродуктивним Delta, Stratos та 037, еклектичній Fulvia, Beta HPE та багатьом іншим.

Зараз Lancia готова розпочати своє відродження з 10-річним стратегічним планом, який зараз реалізується дуже швидко.