«Пожмашина» виготовила нову пожежну автоцистерну

«Пожмашина» виготовила нову пожежну автоцистерну

Автоцистерна АЦ-5-50 (1833)-442F — призначена для перевезення особового складу оперативного розрахунку, вогнегасних речовин і пожежно-технічного оснащення (ПТО) та аварійно-рятувального обладнання (АРО) для гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт.

Вогнегасна потужність та обладнання

Автоцистерна може використовуватися в містах, сільських поселеннях, промислових районах підрозділами пожежної охорони як самостійна бойова одиниця, або як насосна установка при роботі «в перекачування» з однією або декількома іншими  пожежними автоцистернами.

АЦ-5-50 (1833)-442F має місткість 5000 літрів для вогнегасних речовин. Завдяки цій автоцистерні, пожежники мають достатньо вогнегасних речовин для ефективної боротьби з полум’ям. Система водозаповнення автономна, напівавтоматична, з шиберним електроприводним насосом. Напір насоса 170 (1,7 МПа / 17 бар).

Базове шасі — Ford 1833 СС 4×2 має 1+5 місць для транспортування бойового розрахунку.

Автоцистерна обладнана різноманітними спеціальними інструментами для проведення рятувальних операцій. Здатність розблоковувати затиснуті двері та витягати постраждалих — лише деякі з можливостей, які допомагають пожежникам надати невідкладну допомогу в аварійних ситуаціях.

Додаткове оснащення 

Автомобіль обладнаний освітлювальною щоглою, що забезпечує освітлення місця надзвичайної події та простору навколо АЦ автомобіля з чотирма LED прожекторами, потужністю 220V та 24V. Висота підіймання від рівня землі – 6 м.

Також АЦ-5-50 забезпечена аварійно-рятувальним оснащенням, системою GPS навігації та відео реєстрації, що складається з GPS-модуля з вбудованим навігатором та відео реєстратором, а також підключеною камерою заднього огляду. Апарати СІЗОД встановлено у відсіках, для зручності виходу з кабіни та одягання.