Scania забезпечує українські компанії новими вантажівками для перевезень продукції

Scania забезпечує українські компанії новими вантажівками для перевезень продукції

Великі українські компанії оновлюють свій автопарк. Сканія Україна повідомляє, що невдовзі після завершення поставки автомобілів для мережі заправних станцій ОККО, дилер підписав угоду з компанією «Нібулон».

«Нібулон», один із найбільших виробників та експортерів сільськогосподарської продукції в Україні, нещодавно підписала угоду з компанією Сканія Україна про постачання 30 вантажних автомобілів Scania R450.

Підписання угоди між Сканія Україна та Нібулон. Фото: Нібулон

Вантажівки будуть використовуватися для нарощування логістичного потенціалу з транспортування збіжжя наземними шляхами.

Чому «Нібулон» обрав Scania

Компанія «Нібулон» співпрацює зі Scania з 2012 року. За словами директора з логістики «Нібулону», автомобілі Scania вирізняються за показниками ефективності та екологічності. «Зараз, у цей складний час для нашої країни, ми вдячні, що наш партнер — компанія Scania, йде назустріч та докладає максимум зусиль, щоб забезпечити потреби «Нібулону» в надійному автотранспорті».

З огляду на переорієнтацію ланцюгів експорту під час війни та майже повну втрату річкової навігації, логістичний напрям «Нібулону» змушений використовувати комбіновані маршрути, які включають транспортування збіжжя вантажним автотранспортом.

Як Scania співпрацює з ОККО

ОККО, одна з провідних роздрібних мереж пального в Україні, також є довгостроковим партнером компанії Scania.

На початку 2023 року компанія ОККО уклала угоду на придбання 37 тягачів Scania G450. У червні 2023 відбулась передача всієї партії техніки.

Тягачі Scania G450. Скріншот відео Сканія Україна

Тягачі Scania G450 будуть задіяні в доставці нафтопродуктів. Вони оснащені 13-літровими двигунами з крутним моментом 2350 Нм, системою автоматичного перемикання передач Scania Оптикруз.

Тягачі Scania G450. Скріншот відео Сканія Україна

На борту кожного автомобіля встановлена система моніторингу за автопарком, яка відстежує основні показники вантажівки та стиль керування водія. Це підвищує продуктивність перевезень та оптимізує експлуатаційні витрати автопарку.

Мережа «ОККО» налічує понад 400 АЗК по Україні. Щомісячний пробіг очікується на рівні 8 000 км.

«Ми поетапно збільшуємо свої потужності, плюс за рахунок нових закупівель ми частково оновлюємо автопарк, виводячи з експлуатації транспорт початку 2000 років», — коментує Віктор Філоненко, директор компанії «Автотранском», яка входить до складу ОККО.

Хокан Йюде, генеральний директор ТОВ “Сканія Україна”, Віктор Філоненко, директор команії “Автотранском”, Сергій Зінкін, директор з продажу ТОВ “Сканія Львів”. Фото: Сканія Україна