«Українська бронетехніка» представила нову модифікацію вітчизняного бронеавтомобіля

«Українська бронетехніка» представила нову модифікацію вітчизняного бронеавтомобіля

ТОВ «Українська бронетехніка» на Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO (Кельце, Польща), представила нову модифікацію СБА «Новатор» — 10-місний бронеавтомобіль.

Бронеавтомобіль з посиленим протимінним захистом

10-місний бронеавтомобіль — це максимально актуалізована, оновлена з урахуванням вимог часу, версія СБА «Новатор», який з 2018 року постачається Силам Оборони України. 

Дана модифікація розроблялася з урахуванням досвіду використання автомобіля в бойових умовах.  

Серед головних новацій, втілених компанією, – покращена підвіска та система керування, які забезпечують високу маневровість та підвищену прохідність.

Машина зроблена на шасі Ford, яке широко використовують виробники бронетехніки. Оновлена версія «Новатора» має посилений протимінний захист. Бронеавтомобіль здатний працювати в різних кліматичних умовах, незалежно від пори року, та на різних типах доріг, включаючи бездоріжжя.

Як і попередня версія 10-місний «Новатор» побудований за модульним принципом і є, фактично, універсальною платформою, яка завдяки високому ступеню адаптації, може використовуватися для виконання різноманітних бойових завдань та на яку можна інтегрувати різноманітне озброєння і бойові модулі. 

Дослідний зразок машини, який представлений на збройному форумі в Польщі, відразу після виставки буде проходити державні випробовування.