Місто в Данії почало використовувати цікаві електричні сміттєвози

Місто в Данії почало використовувати цікаві електричні сміттєвози

Орхус, друге за величиною місто Данії, робить крок до більш сталого майбутнього, використовуючи п’ять електричних вантажівок Mercedes-Benz eEconic для збору відходів.

Вантажівки експлуатуються Urbaser A/S, міжнародною компанією, яка надає екологічні рішення.

Переваги eEconic

eEconic — це низькопідлогова вантажівка з повністю електричною системою приводу, яка базується на eActros для розвезення важких вантажів. Вона має три акумуляторні батареї загальною встановленою потужністю 336 кВт∙год і корисною потужністю близько 291 км∙год.

Електрична вантажівка може подолати більшість типових маршрутів збору відходів за одну зміну без проміжної зарядки. Вона також рекуперує енергію при гальмуванні, що сприяє збільшенню запасу ходу.

eEconic не лише не має викидів CO2, але й тихий та маневрений. Він має панорамне лобове скло й низьке положення сидіння, що дозволяє водієві мати прямий візуальний контакт з іншими учасниками дорожнього руху й чіткий огляд дорожнього руху. Він також має простору кабіну, у якій можуть розміститися до чотирьох осіб, і рівну підлогу, що дозволяє легко підніматися в неї.

Вантажівка оснащена системами безпеки, такими як Sideguard Assist S1R для більшої безпеки при повороті праворуч та Active Brake Assist з функцією виявлення пішоходів.

Досвід компанії Urbaser A/S

Компанія Urbaser A/S замовила майже 50 вантажівок eEconic, які будуть доставлені в найближчі місяці. Компанія вже використовує eEconic у таких містах, як Копенгаген та Вейле. Стефан Олін, генеральний директор Urbaser A/S, сказав: «Наш перший досвід роботи з eEconic був дуже хорошим. Запас ходу більш ніж достатній для тривалих перевезень на відстань понад 100 км, близько восьми годин роботи та спорожнення до 500 контейнерів. Вирішальним фактором у рішенні нашої компанії обрати eEconic стало поєднання знайомої концепції низького входу, високого рівня безпеки та великого запасу ходу».