FUSO представила нову вантажівку Super Great з підвищеною економічністю, безпекою та комфортом

FUSO представила нову вантажівку Super Great з підвищеною економічністю, безпекою та комфортом

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) представила на японському ринку нову модель вантажівки Super Great, свого флагмана важких вантажівок.

Новий Super Great може похвалитися високопродуктивним двигуном, оновленою кабіною та вдосконаленими функціями безпеки.

Потужний та ефективний двигун

Новий Super Great оснащується двигуном 6R30 об’ємом 12,8 л. Він покращує теплову ефективність завдяки підвищенню тиску згоряння та використанню двох турбокомпресорів, які відповідають вихідній потужності. Двигун також має вищий рівень очищення NOx завдяки системі BlueTec®.

Високий крутний момент двигуна забезпечує достатню тягу та реакцію, що призводить до покращення комфорту водіння. Двигун також сприяє кращій економії пального завдяки зменшенню опору руху та оптимізації моментів перемикання передач. Новий Super Great відповідає японським стандартам паливної ефективності FY2025 (відомим як JH25).

Простора та стильна кабіна

Новий Super Great має оновлену кабіну, в основі якої лежить мотив «Чорного поясу FUSO» — дизайн системи, яка надає продукції FUSO індивідуальності та впізнаваності на ринку комерційних вантажівок. Мотив Чорного поясу підкреслює силу та витонченість Super Great, а також покращує аеродинаміку та зменшує викиди CO₂ в процесі виробництва.

Новий Super Great також пропонує нову опцію високого даху, яка забезпечує значно більший внутрішній простір для покращення досвіду водіння. Конфігурація даху також зменшує аеродинамічний опір під час руху, що сприяє кращій економії пального. Оздоблення салону було оновлено чорним та червоним кольорами залежно від класу автомобіля.

Вдосконалені функції безпеки

Новий Super Great оснащений найсучаснішими технологіями безпеки, такими як Active Brake Assist 6 (ABA®6), система запобігання зіткненням, яка використовує фронтальну камеру розпізнавання та радар міліметрового діапазону для виявлення потенційних зіткнень із транспортними засобами або пішоходами попереду. Система видає попередження та активує гальма, щоб зменшити ризики на дорозі.

Вантажівка також оснащена системою Active Side Guard Assist 2.0, радарною системою, яка може виявляти небезпеку з обох боків автомобіля під час поворотів і зміни смуги руху. Якщо радар виявляє небезпечний рухомий об’єкт на шляху автомобіля на низькій швидкості, система активує гальмо для зменшення пошкоджень, щоби привести автомобіль до аварійної зупинки.

Інші функції безпеки включають передню інформаційну систему виявлення сліпих зон, яка виявляє пішоходів і велосипедистів, що наближаються до передньої частини автомобіля; систему камер заднього виду, яка відображає на моніторі область позаду автомобіля; ключ FUSO Easy Access Key, який дозволяє легко замикати і відмикати двері й запускати двигун; й електричне стоянкове гальмо, яке має функцію автоматичного відпускання і активації.

Новий Super Great — це вантажівка, яка поєднує в собі найкращі японські якості та майстерність із глобальними технологіями та мережею Daimler Truck.

Початок продажів нового Super Great в Японії заплановано на 2023 рік.