Lexus презентує концепцію електромобіля наступного покоління на JAPAN MOBILITY SHOW 2023

Lexus презентує концепцію електромобіля наступного покоління на JAPAN MOBILITY SHOW 2023

Минулого тижня на Японському автосалоні компанія Lexus представила два концепти електромобілів з акумуляторними батареями (BEV), які демонструють технологію наступного покоління та її захопливе електрифіковане майбутнє.

Розширення меж електрифікованого досвіду

Взявши тему «Розширення меж електрифікованого досвіду», Lexus дає глибоке розуміння того, як він буде максимізувати можливості, пропоновані електрифікацією і новими технологіями, щоб забезпечити нові враження від мобільності.

LF-ZC

На стенді Lexus відбувся публічний дебют LF-ZC (Lexus Future Zero-emission Catalyst) — концептуального електричного седана, який відкриває нову серійну модель, випуск якої заплановано на 2026 рік, а також LF-ZL (Lexus Future Zero-emission Luxury) — бачення флагманського електричного позашляховика з акумуляторними батареями.

Концепт Lexus LF-ZC
Концепт Lexus LF-ZC

З моменту заснування бренду в 1989 році Lexus був першопрохідцем у сфері технологій і пишається тим, що кидає виклик традиціям ринку розкішних автомобілів, постійно пропонуючи клієнтам нові цінності. Ставши світовим брендом розкішного стилю життя, компанія продовжує приймати виклики, створюючи автомобілі та досвід, які перевершують очікування клієнтів.

Абсолютно нова модульна структура дизайну автомобілів, інноваційні технології виробництва та вдосконалена програмна платформа переосмислять фірмовий почерк Lexus Driving Signature, а також нові рівні персоналізованої розкоші, оскільки до 2035 року Lexus зобов’язується стати електрифікованим брендом.

Концепт Lexus LF-ZC
Концепт Lexus LF-ZC

Наступне покоління електромобілів Lexus з нульовим рівнем викидів у вихлопній трубі представлено концептом LF-ZC, який вийде на міжнародний ринок у 2026 році, та футуристичним флагманським концептом LF-ZL.

Концепт Lexus LF-ZL
Концепт Lexus LF-ZL

Підхід Lexus до сталого розвитку також візуалізується в дизайні інтер’єру завдяки концепції Bamboo CMF Concept1. Бренд досліджує нові можливості традиційних матеріалів, вплітаючи бамбукові волокна та нитки у високоякісні елементи розкішного інтер’єру. Бамбук швидко росте, має високу здатність поглинати CO2, а його краса використовується майстрами Takumi в японських будівельних матеріалах протягом століть.

Що стосується ходових якостей, то притаманні BEV відмінні характеристики сили разом з технологіями Lexus, такими як повний привід DIRECT4, вперше застосований у RZ, забезпечують бездоганний контроль керованості та інтуїтивно зрозуміле, лінійне керування системою Steer by Wire.

Концепт Lexus LF-ZC
Концепт Lexus LF-ZC

LEXUS LF-ZC — втілення обіцянки Lexus

Як випливає з назви, Lexus Future Zero-emission Catalyst є каталізатором нових електрифікованих вражень, включаючи підвищену динаміку водіння, безкомпромісний дизайн та нові ексклюзивні послуги — втілення обіцянки Lexus створювати автомобілі, які збагачують життя своїх вимогливих клієнтів.

Концепт Lexus LF-ZC
Концепт Lexus LF-ZC

Як модель, що символізує електрифікацію Lexus, LF-ZC має низький центр ваги, компактний силует з витонченими пропорціями та просторий салон. Дизайн автомобіля обіцяє захопливі враження від водіння, де відмінна функціональність автомобіля та емоційність красивого дизайну поєднуються разом.

Концепт Lexus LF-ZC
Концепт Lexus LF-ZC

LEXUS LF-ZL — можливості майбутнього флагмана електромобілів

LF-ZL представляє майбутню флагманську розкішну модель Lexus, яка має на меті запропонувати престижний досвід володіння, що виходить за рамки просто автомобіля, завдяки архітектурі BEV наступного покоління та програмному забезпеченню нової операційної системи Arene OS. 

Концепт Lexus LF-ZL
Концепт Lexus LF-ZL

Використовуючи всі можливості операційної системи Arene OS, Lexus створив передову інформаційну інтеграцію, яка вивчає та передбачає потреби водія, забезпечуючи персоналізований досвід мобільності. Крім того, вона генерує новий досвід, дозволяючи взаємодіяти з низкою суспільної інфраструктури та послуг. 

Концепт Lexus LF-ZL. Інтер'єр
Концепт Lexus LF-ZL. Інтер’єр

Завдяки «Інтерактивній реальності» бортові датчики автомобіля працюють у поєднанні з цифровими даними з навколишнього середовища. Коли водії вказують на об’єкти або місця, що становлять інтерес під час подорожі, дисплей автомобіля оперативно надає інформацію разом з голосовими підказками.

LF-ZL VR

Крім того, використання великого масиву даних дозволяє керувати процесом зарядки та електропостачанням, що дає змогу безперешкодно підключатися до мережі та ставати невіддільною частиною соціальної інфраструктури під час паркування. Такий підхід забезпечує безперешкодну інтеграцію мобільних рішень зі стилем життя клієнта.