Citroën оновлює свій модельний ряд LCV з новим дизайном, комфортом та силовими агрегатами

Citroën оновлює свій модельний ряд LCV з новим дизайном, комфортом та силовими агрегатами

Citroën, французький автовиробник, відомий своїми інноваційними та комфортними автомобілями, оголосив про значне оновлення свого модельного ряду легких комерційних автомобілів (LCV). 

Нові моделі Berlingo Van, Jumpy та Jumper матимуть новий фірмовий стиль та логотип бренду, а також низку покращень у сфері комфорту, зв’язку, допоміжних засобів керування та силових агрегатів. Новий модельний ряд включатиме 100% електричні версії для всіх моделей, а також водневу версію для Jumper у 2024 році.

Citroen Ami Cargo, Berlingo, Jumpy та Jumper
Citroen Ami Cargo, Berlingo, Jumpy та Jumper

Новий Berlingo Van

Berlingo Van є еталоном на ринку фургонів, який з 1996 року успішно продається вже третє покоління. Новий Berlingo Van отримає новітній дизайн Citroën з більш вертикальною передньою частиною та новим 10-дюймовим сенсорним екраном. Він також вперше запропонує сидіння Advanced Comfort ®, ексклюзивні для Citroën, які розроблені для забезпечення оптимальної підтримки та комфорту для професіоналів, які проводять багато годин у своєму автомобілі щодня.

Citroen ë-Berlingo
Citroen ë-Berlingo

Новий ë-Berlingo Van також збільшить свій електричний запас ходу на 20%, до 330 км (WLTP). Він буде оснащений новими системами допомоги водієві, такими як Highway Driver Assist, яка поєднує в собі адаптивний круїз-контроль і систему утримання в смузі руху, а також Surround Rear Vision, яка забезпечує огляд навколишнього простору на 360° через центральне цифрове дзеркало заднього виду.

Citroen ë-Berlingo. Інтер'єр
Citroen ë-Berlingo. Інтер’єр

Новий Jumpy

Jumpy — це універсальний і практичний LCV, який може адаптуватися до будь-якої професійної діяльності. Новий Jumpy буде оснащений новим кермом з інтегрованими елементами керування, новою панеллю приладів з відсіками для зберігання, новою на 100% цифровою панеллю приладів та інформаційно-розважальною системою з центральним 10-дюймовим HD-екраном та підключеною навігаційною системою.

Citroen ë-Jumpy
Citroen ë-Jumpy

Новий ë-Jumpy запропонує електричну силову установку з запасом ходу до 350 км (WLTP), а також нові допоміжні системи водіння, такі як активна система допомоги при паркуванні.

Citroen ë-Jumpy. Інтер'єр
Citroen ë-Jumpy. Інтер’єр

Новий Jumper

Jumper є найбільшим LCV в модельному ряді Citroën, пропонуючи до 17 м3 корисного об’єму. Новий Jumper буде оснащений абсолютно новою лінійкою дизельних двигунів, вперше доступних з автоматичною коробкою передач. Він також запропонує 100% електричний двигун, а у 2024 році — водневу версію, що забезпечить йому запас ходу до 400 км і час заправки менше ніж 15 хвилин.

Citroen ë-Jumper
Citroen ë-Jumper

Новий Jumper буде оснащений повністю цифровою панеллю приладів, інформаційно-розважальною системою з центральним HD-екраном та підключеною навігаційною системою, активною системою допомоги при паркуванні, електричним ручним гальмом та цифровим салонним дзеркалом заднього виду.

Citroen ë-Jumper. Інтер'єр
Citroen ë-Jumper. Інтер’єр