PEUGEOT оновлює весь модельний ряд електричних легких комерційних автомобілів

PEUGEOT оновлює весь модельний ряд електричних легких комерційних автомобілів

PEUGEOT входить в історію, запускаючи нову лінійку 100% електричних легких комерційних автомобілів,  починаючи з E-PARTNER, E-EXPERT і E-BOXER.

До 2025 року бренд має намір запропонувати електричну версію кожної моделі в своєму модельному ряді, а до 2030 року стати на 100% електричним брендом в Європі.

Виразний, напористий дизайн

Нові легкі комерційні автомобілі PEUGEOT мають виразний і напористий дизайн, який відображає ідентичність і цінності бренду. На передній частині розміщений новий логотип PEUGEOT, який символізує перехід до електрифікації. 

Кузов міцний і сучасний, з широким вибором кольорів і опцій персоналізації. Салон просторий і комфортний, з ергономічними сидіннями та цифровою панеллю керування.

Особливості та характеристики кожної моделі

Новий модельний ряд легких комерційних автомобілів PEUGEOT на 100% електричних двигунах є більш ефективним, без жодних компромісів щодо продуктивності. Кожна модель має свої особливості та технічні характеристики.

E-PARTNER

Цей компактний фургон ідеально підходить для міських перевезень і має запас ходу до 330 км на одному заряді. 

Він оснащений акумулятором ємністю 50 кВт·год та електродвигуном потужністю 100 кВт, який забезпечує крутний момент 270 Нм. 

Електричний фургон Peugeot E-PARTNER
Електричний фургон Peugeot E-PARTNER. Фото: Stellantis

E-PARTNER може перевозити до 780 кг корисного вантажу і має вантажний об’єм до 4,4 м³. Максимальна швидкість — 130 км/год, розгін від 0 до 100 км/год за 11,2 секунди.

E-EXPERT

Цей середньорозмірний фургон підходить для різних застосувань і має запас ходу до 350 км на одному заряді. 

Новий PEUGEOT E-EXPERT оснащений електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к.с.) і максимальним обертовим моментом 260 Нм. 

Електричний фургон Peugeot E-EXPERT
Електричний фургон Peugeot E-EXPERT. Фото: Stellantis

Він поставляється з двома типами акумуляторів на вибір: 50 кВт·год або 75 кВт·год, які забезпечують запас ходу до 224 км і 350 км відповідно. 

E-EXPERT може перевозити до 1 263 кг корисного вантажу і має вантажний об’єм до 6,6 м³.

E-BOXER

Цей великий фургон призначений для важких умов експлуатації та має запас ходу до 420 км на одному заряді. Батарея має ємність 110 кВт·год, максимальна швидкість — 130 км/год.

Електрична силова установка розвиває 200 кВт/270 к.с., а крутний момент також значно збільшився, піднявшись до 400 Нм для оптимального задоволення від водіння.

Електричний фургон Peugeot E-BOXER. Фото: Stellantis
Електричний фургон Peugeot E-BOXER. Фото: Stellantis

Новий PEUGEOT E-BOXER доступний в декількох версіях. Фургони з двома варіантами колісної бази (3,45 м і 4,04 м) доступні у двох варіантах довжини (L2 і L4), що дає змогу отримати 4 варіанти об’ємом від 13 до 17 м3

Щоб слугувати основою для спеціальних переобладнань, E-BOXER з колісною базою 4,04 м також доступний в шасі L3 або L4 з одинарною кабіною та L3 або L4 з подвійною кабіною.

Технології, підключені послуги та комфорт

Нові легкі комерційні автомобілі PEUGEOT оснащені новітніми технологіями та підключеними послугами, щоб полегшити повсякденне життя професіоналів. Вони пропонують цілий ряд допоміжних систем, таких як адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху, моніторинг сліпих зон, камера заднього виду та датчики паркування. 

Вони також оснащені 10-дюймовим сенсорним екраном з PEUGEOT i-Cockpit® 3D, бездротовою зарядкою, сумісністю з Apple CarPlay і Android Auto, а також сервісами PEUGEOT Connect. 

Нові легкі комерційні автомобілі PEUGEOT також забезпечують комфорт і зручність, оснащені тепловим насосом для оптимального терморегулювання, автоматичним кондиціонером, підігрівом сидінь і керма, а також електричним стоянковим гальмом.

Нова лінійка легких комерційних автомобілів PEUGEOT на 100% електричних двигунів є важливою віхою в стратегії електрифікації та інновацій бренду. PEUGEOT прагне запропонувати найширший асортимент електромобілів серед усіх основних брендів у Європі та стати лідером на ринку електромобілів.