DAYUN CGC1210: нова сила на дорогах України

DAYUN CGC1210: нова сила на дорогах України

Нова партія шасі DAYUN CGC1210 від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС стала свіжим подихом для галузі автомобільного виробництва в Україні.

Інновації, сучасність і технології — ось ключові аспекти, що визначають автомобільний світ сьогодні.

Не дивлячись на складні часи, український автомобільний ринок надзвичайно динамічний. Кожен новий рік приносить із собою ряд інновацій та вдосконалень від українських виробників. На цей раз Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС порадував всіх новинкою — першою партією із 30 одиниць шасі DAYUN CGC1210.

Партія шасі DAYUN CGC1210
Партія шасі DAYUN CGC1210. Фото: АЛЬФАТЕКС

Переваги DAYUN CGC1210

Основною відмінністю новинки є надзвичайна потужність та надійність. Шасі CGC1210 від DAYUN розраховані на вантажність 15 тонн і мають чимало переваг, що робить їх ідеальними для виконання важких завдань.

Внутрішній потенціал автомобілів винятковий. Оснащені сучасним турбодизелем Weichai потужністю 300 к.с. і механічною 9+1 коробкою передач FAST, вони готові до викликів на дорозі. Алюмінієвий паливний бак об’ємом 300 л та гальмівна система з ABS забезпечують додатковий рівень надійності та безпеки.

Партія автомобілів DAYUN CGC1210
Партія автомобілів DAYUN CGC1210. Фото: АЛЬФАТЕКС

Розкішна базова комплектація

Навіть базова комплектація автомобілів CGC1210 містить повноцінний набір опцій та сучасних функцій для комфортних перевезень. Вона містить: кондиціонер, пневмосидіння водія, подушка безпеки, електросклопідіймачі, а також протитуманні фари,  аудіосистема з підтримкою Bluetooth тощо. 

Інтер'єр DAYUN CGC1210
Інтер’єр DAYUN CGC1210. Фото: АЛЬФАТЕКС

І не забувайте, що ця техніка ідеально підходить для встановлення різного виду навісного обладнання, такого як автовишки, фургони, самоскиди, МДК та багато іншого.

Складання шасі DAYUN CGC1210
Складання шасі DAYUN CGC1210. Фото: АЛЬФАТЕКС

Зазначимо також, що Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС вже має досвід у виробництві автомобілів DAYUN з різною вантажністю, включаючи 3.5, 6, 8, 10, 12 і 15 тонн. Нова партія є ще одним свідченням здатності фахівців заводу створювати продукцію високої якості у промислових масштабах.

DAYUN CGC1210
DAYUN CGC1210. Фото: АЛЬФАТЕКС

DAYUN CGC1210 вже зараз здатні завоювати серця клієнтів своєю функціональністю та відмінними технічними характеристиками. Це чудовий вибір для тих, хто шукає надійні перевезення для свого бізнесу.