Новий Opel Movano: універсальний та потужний партнер для важких умов експлуатації

Новий Opel Movano: універсальний та потужний партнер для важких умов експлуатації

Нещодавно Opel представив новий Movano, найбільший легкий комерційний автомобіль (LCV), який пропонує цілий ряд інноваційних функцій та варіантів трансмісії. 

Новий Movano створений для задоволення різноманітних потреб професіоналів та бізнесу, має високу вантажопідйомність, просторий вантажний відсік та сучасну кабіну. Ось деякі з основних характеристик нового Movano:

Електрична потужність і продуктивність

Новий Movano Electric — це зірка виставки, оскільки він встановлює нові стандарти для місцевих вантажівок з низьким рівнем викидів. Електричний двигун розвиває потужність 200 кВт/270 к.с. і крутний момент 400 Нм, що робить Movano Electric сильним і маневреним транспортним засобом. Батарея ємністю 110 кВт·год забезпечує запас ходу до 420 км (WLTP 1), що на 170 км більше, ніж у попередньої моделі. 

Movano Electric може заряджатися від мережі постійного струму потужністю до 150 кВт, що скорочує час заряджання до 55 хвилин для 80% ємності акумулятора. Movano Electric також має розетку 230 В на приладовій панелі, яка може живити або заряджати електричні пристрої потужністю до 150 Вт.

Водневі паливні елементи та альтернативи дизельному паливу

Новий Movano також пропонує інші альтернативні варіанти трансмісії для різних користувачів. У 2024 році вперше з’явиться Movano HYDROGEN, який пропонує запас ходу до 400 км (WLTP 1) і час заправки всього близько п’яти хвилин. 

Автомобіль на водневих паливних елементах буде ідеальним для тих, хто хоче подорожувати на великі відстані без шкідливих викидів. 

Для тих, хто віддає перевагу традиційним двигунам, новий Movano також пропонує три турбодизельні агрегати потужністю 88 кВт/120 к.с., 103 кВт/140 к.с. та 132 кВт/180 к.с. Дизельні двигуни є високоефективними та зменшують споживання пального на 9 відсотків порівняно з попередніми двигунами.

Автоматизоване водіння 2-го рівня та вдосконалені системи допомоги

Новий Movano – це перший Opel LCV, який пропонує автоматизоване водіння 2-го рівня завдяки поєднанню адаптивного круїз-контролю з функцією “Stop & Go”, асистентом утримання в смузі руху та асистентом руху в заторах. Ці системи дозволяють Movano самостійно керувати, гальмувати та прискорюватися на швидкості до 30 км/год, за умови, що руки водія залишаються на кермі. Це підвищує безпеку та комфорт, особливо в повільному русі. 

Новий Movano також пропонує 22 системи допомоги та електронні помічники, такі як попередження про зіткнення спереду, попередження про бічні сліпі зони, попередження про сонливість, 360-градусні датчики паркування, асистент паркування та цифрове дзеркало заднього виду.

Ергономічна та підключена кабіна

Новий Movano також вражає своїм оновленим салоном, який пропонує інформаційно-розважальні системи з 10-дюймовими кольоровими сенсорними екранами. Системи підтримують бездротові Apple CarPlay та Android Auto, а також навігаційні карти TomTom® у форматі 3D. 

Найважливіша інформація також може відображатися на повністю цифровому 7-дюймовому кольоровому інформаційному центрі водія з можливістю налаштування. 

Новий Movano також пропонує бездротову зарядку смартфонів, безключовий доступ та запуск двигуна, а також опціональну лавку-сидіння “Eat & Work”, яку можна використовувати як робочу поверхню або невеликий столик.

Універсальні та просторі кузови

Новий Movano пропонує широкий вибір кузовів з чотирма варіантами довжини, трьома варіантами колісної бази та трьома варіантами висоти, а також фургон, шасі з платформою, подвійною кабіною, бортовою платформою та самоскидом. 

Новий Movano може перевозити корисне навантаження до 2 тонн і вантажний об’єм до 17 м3. Завдяки розташуванню акумуляторної батареї під кузовом, Movano Electric зберігає повний об’єм вантажу. Новий Movano також підходить для численних переобладнань, що робить його гнучким і надійним партнером для важких умов експлуатації.

Новий Movano та Movano Electric будуть доступні для замовлення найближчим часом.