Opel випустила електричні Combo та Zafira зі більшим запасом ходу та новим дизайном

Opel випустила електричні Combo та Zafira зі більшим запасом ходу та новим дизайном

Opel, німецький автовиробник, оголосив про запуск двох нових електромобілів: Opel Combo Electric та Opel Zafira Electric. Нові моделі покликані забезпечити простору, комфортну та екологічну мобільність для сімей, мандрівників та маршрутних служб.

Більше ходу, менше викидів

Нові електричні пасажирські автомобілі можуть похвалитися збільшеним запасом ходу до 330 кілометрів для Combo Electric і до 350 кілометрів для Zafira Electric, згідно з процедурою випробувань WLTP. Це означає, що водії та пасажири можуть подорожувати далі між зупинками для зарядки, насолоджуючись перевагами їзди без шкідливих викидів.

Новий Opel Combo Electric
Новий Opel Combo Electric. Фото: Stellantis

Нові моделі оснащені електродвигуном потужністю 100 кВт/136 к.с. та обертовим моментом 260 Нм, який розвиває максимальну швидкість 135 км/год для Combo Electric та 130 км/год для Zafira Electric. Автомобілі також оснащені рекуперативним гальмуванням, яке відновлює енергію при гальмуванні, та трьома режимами руху: Eco, Normal та Power.

Новий Opel Zafira Electric
Новий Opel Zafira Electric. Фото: Stellantis

Ємність батареї Combo Electric становить 50 кВт∙год, тоді як Zafira Electric пропонує на вибір 50 кВт∙год або 75 кВт∙год. Батареї можна зарядити до 80% ємності приблизно за 30 хвилин на громадській зарядній станції потужністю 100 кВт за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт, який входить до стандартної комплектації в Німеччині.

Новий Opel Zafira Electric
Новий Opel Zafira Electric. Фото: Stellantis

Більше простору, більше комфорту

Нові електричні автомобілі також пропонують багато простору та комфорту для своїх пасажирів. Combo Electric доступний у двох варіантах довжини: 4,41 метра та 4,76 метра, з можливістю встановлення п’яти або семи сидінь. Zafira Electric пропонується у двох варіантах довжини: 4,98 м та 5,33 м, з можливістю розміщення до дев’яти сидінь.

Новий Opel Combo Electric. Фото: Stellantis

Автомобілі мають гнучку конфігурацію сидінь, з можливістю встановлення трьох окремих у другому ряду для Combo Electric та чотирьох незалежних сидінь ззаду для Zafira Electric. Автомобілі також мають великий об’єм багажника: від 775 літрів до 4 000 літрів для Combo Electric і від 1 500 літрів до 4 900 літрів для Zafira Electric.

Новий Opel Zafira Electric
Новий Opel Zafira Electric. Інтер’єр. Фото: Stellantis

Крім того, нові версії оснащені електричними розсувними дверима з сенсорним керуванням з обох боків, панорамним скляним дахом та вікном у задніх дверях, що відкривається окремо, для легкого доступу до вантажного відсіку.

Новий Opel Combo Electric
Новий Opel Combo Electric. Фото: Stellantis

Більше технологій, більше безпеки

Нові електричні шатли оснащені найсучаснішими технологіями та засобами безпеки, такими як Opel Vizor, характерний фірмовий знак бренду, який інтегрує світлодіодні фари та логотип Opel Blitz. Combo Electric також пропонує адаптивне, не відблискуюче світло Intelli-Lux LED ® Matrix, яке оптимально освітлює дорогу, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху.

Новий Opel Combo Electric
Новий Opel Combo Electric. Фото: Stellantis

Автомобілі також мають до 18 найсучасніших систем допомоги водієві, таких як адаптивний круїз-контроль з функцією stop & go, 180-градусна камера заднього виду, Intelli-Grip з функцією контролю спуску з пагорба, боковий захист, попередження про сліпі зони, попередження про увагу водія, розпізнавання дорожніх знаків, система допомоги при утриманні в смузі руху та попередження про фронтальне зіткнення з функцією екстреного гальмування.

Новий Opel Combo Electric
Новий Opel Combo Electric. Інтер’єр. Фото: Stellantis

Автомобілі також мають повністю цифрову кабіну з 10-дюймовим інформаційним дисплеєм водія та 10-дюймовим кольоровим сенсорним екраном інформаційно-розважальної системи на базі платформи Snapdragon® Cockpit від Qualcomm Technologies, Inc. Інформаційно-розважальна система підтримує розпізнавання голосу, бездротове підключення смартфона та індуктивну зарядку, Apple CarPlay та Android Auto.

Новий Opel Zafira Electric. Інтер'єр
Новий Opel Zafira Electric. Інтер’єр. Фото: Stellantis

Очікується, що новий Opel Combo Electric та новий Opel Zafira Electric незабаром відкриють прийом замовлень і запропонують сучасне та ефективне рішення для всіх, кому потрібен просторий, гнучкий та комфортний автомобіль.