Новий PEUGEOT E-TRAVELLER: автомобіль із нульовим рівнем викидів для професійних водіїв

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER: автомобіль із нульовим рівнем викидів для професійних водіїв

PEUGEOT випустив новий електромобіль, який обіцяє задовольнити потреби професійних водіїв, що перевозять пасажирів та багаж під час тривалих подорожей.

Новий E-TRAVELLER — це стильний, комфортний та ефективний автомобіль, який пропонує запас ходу до 350 км та два варіанти акумуляторів на вибір.

Новий стильний та ефективний дизайн

Новий E-TRAVELLER перейняв новий зовнішній вигляд модельного ряду PEUGEOT з новим дизайном решітки радіатора, новими повністю світлодіодними фарами та бампером, оптимізованим для захисту та аеродинаміки. 

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER
Новий PEUGEOT E-TRAVELLER. Фото: Stellantis

Інтер’єр також вдосконалений: нові сидіння з тканини або шкіри, нове оздоблення бічних панелей та нова приладова панель із цифровою панеллю приладів і великим центральним сенсорним екраном.

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER
Новий PEUGEOT E-TRAVELLER. Фото: Stellantis

Новий E-TRAVELER пропонується у двох варіантах довжини: Standard (4,98 м) та Long (5,33 м). Він може вмістити від 5 до 9 сидінь, залежно від версії. VIP-версія пропонує конфігурацію салону із 4 незалежними сидіннями, розташованими один навпроти одного, з розкішним оздобленням та обладнанням.

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER
Новий PEUGEOT E-TRAVELLER. Фото: Stellantis

E-TRAVELER також адаптується і є практичним, з розсувними і знімними сидіннями, полицями, сонцезахисними шторками й багатьом іншим. Він також підходить для активного відпочинку на природі.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Технології для комфорту та безпеки

Новий E-TRAVELER оснащений найсучаснішими технологіями для комфорту та безпеки. Він має 10-дюймову цифрову кольорову панель приладів, яка відображає важливу інформацію, включаючи навігацію та витрату енергії.

Він також має 10-дюймовий центральний сенсорний екран із високою роздільною здатністю, який керує аудіосистемою та навігацією. Голосовий асистент OK PEUGEOT дозволяє водієві керувати основними функціями голосом.

Новий електромобіль PEUGEOT E-TRAVELLER
Новий електромобіль PEUGEOT E-TRAVELLER. Фото: Stellantis

E-TRAVELLER має широкий спектр систем допомоги водієві, таких як попередження про втому водія, розпізнавання дорожніх знаків, система утримання в смузі руху, автоматичне екстрене гальмування, обмежувач швидкості та адаптивний круїз-контроль.

0 викидів, 2 типи акумуляторів та запас ходу до 350 км

Новий E-TRAVELLER оснащений новим більш ефективним електродвигуном, який забезпечує максимальну потужність 100 кВт (136 к.с.) і максимальний крутний момент 260 Нм. Він має три режими руху: Eco, Power та Normal. Він оснащений новою системою рекуперативного гальмування, яка може бути активована на трьох різних рівнях.

Електричний PEUGEOT E-TRAVELLER під час руху
Електричний PEUGEOT E-TRAVELLER під час руху. Фото: Stellantis

E-TRAVELLER пропонує на вибір два акумулятори: ємністю 50 кВт·год, який забезпечує запас ходу до 224 км, та акумулятор ємністю 75 кВт·год, який забезпечує запас ходу до 350 км.

E-TRAVELER можна ефективно заряджати від різних джерел, таких як настінна зарядка, громадська зарядна станція або домашня розетка. Час заряджання варіюється від 38 хвилин до 11 годин 20 хвилин, залежно від ємності акумулятора та потужності зарядного пристрою.

Електричний фургон PEUGEOT E-TRAVELLER під час заряджання
Електричний фургон PEUGEOT E-TRAVELLER під час заряджання. Фото: Stellantis

E-TRAVELLER також пропонує ряд послуг для підтримки клієнтів, таких як Free2move Charge, що полегшує доступ до різних рішень для зарядки, та MyPeugeot®, що дозволяє клієнтам дистанційно керувати тепловою підготовкою та зарядкою акумулятора.