Citroen My Ami Pop отримав новий свіжий та динамічний вигляд

Citroen My Ami Pop отримав новий свіжий та динамічний вигляд

Citroen оновлює My Ami Pop новим дизайном, який підкреслює її грайливий, молодіжний та спортивний характер. 

Новий дизайн — характерні риси

My Ami Pop — одна з багатьох індивідуальних версій Ami, яка з моменту запуску завоювала понад 43 000 клієнтів, причому 80% з них обрали саме індивідуальну версію.

Завдяки новому дизайну передньої частини новий My Ami Pop стане яскравим і впізнаваним для всіх, навіть зі 100 метрів. Завдяки задньому бамперу My Ami Pop вже має виразний спортивний силует. Завдяки новим кольорам та графіці, ці атрибути стилю підкреслили енергійний характер Ami.

Ami Pop зберіг усі характерні риси зовнішнього вигляду, які сприяли його успіху: накладки на колеса, чорна графічна смуга під лобовим склом, підсилення переднього та заднього бамперів, наклейки на чверть панелі, наклейки на дверні пороги.

Citroen My Ami Pop
Citroen My Ami Pop

У своїй новій версії My Ami Pop зазнає змін у кольорах, з введенням інфрачервоного як панівного відтінку. Так, наклейки на дверних порогах і чвертях вікон змінили помаранчевий колір на інфрачервоний — справжній фірмовий колір модельного ряду Citroen.

Новий My Ami Pop вирізняється більш впізнаваним зовнішнім виглядом. Нові рамки фар доповнюють чорну шевронну смугу під лобовим склом і чорне посилення бампера, характерні для версії Pop. Ця графічна, структурована нова передня частина надає автомобілю виразного та напористого вигляду.

My Ami Pop має нову графіку, яка надає йому свіжішого, більш виразного вигляду. Наклейка на дверцятах, яка є головною особливістю цієї версії, отримала додатковий характер і вплив. В оздобленні панелі збереглася цифра 2, яка вже була на My Ami Pop, що підкреслює унікальний підхід Ami до мобільності.

Розмір цифри 2 було зменшено, щоб звільнити місце для стилізованого кола та трикутника — двох дуже простих графічних форм, натхненних цифровим світом геймерів.

Citroen My Ami Pop
Citroen My Ami Pop

Зверніть увагу, що ця цифра тепер жовтого кольору для більшої яскравості. Цей жовтий відтінок, представлений у новій варіації, також викликає цікавість і привертає увагу до цифри 2. 

Нарешті, відтінок контрасту додає білий колір на частині цифри 2 та на колісних дисках. Це додає легкості та свіжості New My Ami Pop.

Для тих, хто уважний до деталей, смуги в нижній частині панелі нагадають про шеврони Citroen, що перегукуються з тонкими мотивами на чорній смузі передньої панелі.

На чверті панелі три лінії наклейки замінені новим декоративним елементом — колом. Складений з двох половинок, одна з яких суцільна, а інша — лише з контуром, він підкреслює графічний стиль New My Ami Pop і перегукується з круглими формами автомобіля та круглими фарами. Він нагадує коло на панелі внизу дверей.

Всі елементи керування стали більш помітними і їх легше вибирати. Поряд з кнопками RND користувачі Ami легко знайдуть роз’єм USB, управління вентиляцією, попередженням про небезпеку та управлінням обігрівом/запотіванням. 

Особливості інтер’єру 

Усередині My Ami Pop користувачі знайдуть все стандартне обладнання, яке полегшує повсякденне життя. Наявні  функціональні аксесуари, такі як тримач для смартфона, дверні сітки, килимки для підлоги та блок підключення Dat@mi для смартфона.

Citroen My Ami Pop. Інтер'єр
Citroen My Ami Pop. Інтер’єр

Для інформаційно-розважальних функцій використовується інтерфейс My Ami Play, який перетворює смартфон на приладову панель зі швидким доступом до функцій навігації, музики та радіо, а також дозволяє здійснювати телефонні дзвінки. Керування здійснюється дистанційно за допомогою кнопки Citroen Switch, яка розміщується на кермі, щоб ви могли не відвертати увагу від дороги та контролювати безпеку руху.

Citroen My Ami Pop. Інтер'єр
Citroen My Ami Pop. Інтер’єр

Вартість й географія продажів

Новий My Ami Pop доступний для замовлення без зміни ціни, тобто від 8 890 євро з ПДВ. Умови фінансування довгострокового лізингу, такі як щомісячні платежі та початкові депозити, можуть бути адаптовані до бюджету покупця. Перші постачання відбудуться в першому кварталі 2024 року в 12 країнах, в яких Ami вже продається.

З моменту комерційного запуску у квітні 2020 року Ami вже завоював понад 43 000 клієнтів у 12 різних країнах. Нещодавно запущений у Швейцарії, на острові Реюньйон, Мартиніці та Гваделупі, Ami продовжує користуватися не меншою популярністю, ніж будь-коли, і незабаром буде запущений у Данії, Словенії та Болгарії.