Світовий дебют нового Toyota GR Yaris на Токійському автосалоні

Світовий дебют нового Toyota GR Yaris на Токійському автосалоні

Новий автомобіль Toyota GR Yaris дебютував на Токійському автосалоні 2024 року, отримавши технічні, дизайнерські та конструктивні вдосконалення.

Автомобіль отримав кілька оновлень у порівнянні з попередньою моделлю: тепер він доступний з двигуном потужністю 280 кінських сил (206 кВт) і 390 Нм крутного моменту.

Серед інших оновлень — нова восьмиступінчаста автоматична коробка передач GAZOO Racing Direct Automatic Transmission, а також оновлений інтер’єр, покращена підвіска та багато іншого.

Шасі GR Yaris зазнало подальшого посилення, а в салоні було змінено компонування кабіни та положення водія, щоб викликати більш автентичне відчуття спортивного автомобіля, незалежно від того, чи пересуваєтеся ви міськими дорогами, чи берете участь в автоспортивних змаганнях. 

Налаштування підвіски забезпечують чудовий контроль керованості та надійну роботу під високими навантаженнями завдяки зміненим пружинним характеристикам та посиленому передньому амортизатору.

В оновленому модельному ряді буде представлена єдина версія в специфікації “Circuit”, що відрізняється пакетом охолодження з додатковим радіатором та модифікованим повітрозабірником.

Очікується, що автомобілі будуть доступні у Великій Британії та по всій Європі з літа 2024 року, конкретні деталі щодо специфікацій та цін будуть розкриті пізніше.