Mercedes-Benz представила передові цифрові технології на CES 2024

Mercedes-Benz представила передові цифрові технології на CES 2024

На виставці CES 2024 Mercedes-Benz презентує низку захоплюючих цифрових інновацій. Компанія прагне створювати автомобілі, які можуть розуміти та адаптуватися до своїх клієнтів краще, ніж будь-коли.

Автомобіль, який може розмовляти з вами та показувати емоції

Віртуальний асистент MBUX — це найбільш схожий на людину інтерфейс, що був колись в автомобілях Mercedes-Benz. Він використовує штучний інтелект і 3D-графіку, щоб зробити розмову більш природною, легкою і веселою.

Віртуальний асистент MBUX може показувати чотири різні емоції, залежно від ситуації і того, що вам потрібно. Він також може використовувати розумні технології, щоб з’ясувати, чого ви хочете, і допомогти вам у цьому. Наприклад, він може запропонувати найкращий маршрут, ідеальну температуру або відповідну музику для вашого настрою.

Віртуальний асистент MBUX можна активувати голосом, жестом або дотиком, і він може реагувати на команди природною мовою.

Автомобіль, який дає змогу створювати власну музику

MBUX SOUND DRIVE — перша у своєму роді сучасна технологія, розроблена Mercedes-AMG і креативним художником, новатором і підприємцем will.i.am.

Вона використовує передове програмне забезпечення, яке дає змогу музиці реагувати на манеру керування автомобілем, створюючи гармонійний зв’язок між рухом і мелодією. Це трансформує автомобіль на віртуальний музичний інструмент, перетворюючи водіння Mercedes-AMG в емоційну музичну подорож.

За допомогою набору датчиків і програмного забезпечення MBUX SOUND DRIVE інтерпретує різні динаміки руху — такі як рекуперація, прискорення, рульове управління і гальмування — і перетворює їх на музичні вирази, дозволяючи водієві «складати» музику в режимі реального часу.

Автомобіль, який з’єднує вас з улюбленими подкастами та аудіокнигами

Mercedes-Benz розширює можливості завдяки новій співпраці з Audible та Amazon Music, двома популярними платформами для подкастів і аудіокниг.

Клієнт може отримати доступ до широкого спектра контенту із цих платформ і насолоджуватися високоякісним звуком і простотою інтеграції. Також можна використовувати голосові команди для керування відтворенням, пошуку контенту та отримання рекомендацій.

Також можна отримати доступ до інших потокових сервісів, таких як Spotify, Apple Music і YouTube Music, через інформаційно-розважальну систему MBUX.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Автомобіль, який працює на новій операційній системі

Concept CLA Class — це перший Mercedes-Benz, який демонструє MB.OS, нову операційну систему, розроблену власними силами компанії. Автомобіль заснований на новій модульній архітектурі Mercedes-Benz (MMA).

Концепт CLA Class — це інноваційний, екологічний та потужний автомобіль. Він має витончений і спортивний дизайн, просторий і розкішний салон, а також батарею, яка працює довго і швидко заряджається.

Concept CLA Class оснащений новітніми функціями та рядом передових систем допомоги водієві, таких як адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху та система виявлення сліпих зон.

Очікується, що концептуальний CLA Class надійде у виробництво у 2025 році.