Renault оголосила ім’я нового компактного позашляховика: Symbioz

Renault оголосила ім’я нового компактного позашляховика: Symbioz

Symbioz є частиною наступу Renault на С-сегмент, який включає в себе ряд автомобілів із різними силовими агрегатами та функціями, що відповідають різним потребам клієнтів.

Компанія Renault представила ім’я свого майбутнього компактного сімейного позашляховика С-сегмента: Symbioz.

Symbioz звучить як французьке «symbiose», що походить від давньогрецького «symbiosis», що означає «жити разом», і відображає нову мову дизайну Renault та зв’язок автомобіля з його пасажирами.

Як стало відомо, Symbioz буде оснащений повністю гібридним двигуном E-Tech потужністю 145 к.с., який пропонує баланс продуктивності, паливної ефективності та низького рівня викидів. Symbioz також буде найкомпактнішим гібридом у лінійці Renault С-сегменту, з довжиною 4,41 м.

Перші фото силуету Renault Symbioz
Перші фото силуету Renault Symbioz. Фото: Renault Group

Інтер’єр Symbioz спроєктований таким чином, щоб задовольнити потреби всієї родини, завдяки великому простору та вантажопідйомності. Він також пропонує новітні технології Renault, такі як панорамний скляний дах нового покоління Solarbay, який може змінювати свою прозорість без шторки, та мультимедійна система Easy Link, яка підключає водія та пасажирів до їхнього цифрового життя.


Вам сподобається: Jeep Compass MY24: нова епоха пригод


Інтер'єр Renault Symbioz
Інтер’єр Renault Symbioz. Фото: Renault Group

Renault Symbioz буде представлений навесні 2024 року і, як очікується, стане сильним конкурентом на ринку С-сегменту.