Jeep Compass MY24: нова епоха пригод

Jeep Compass MY24: нова епоха пригод

Компанія Jeep представила свою останню новинку — Jeep Compass MY24, яка вже доступна для придбання. Нова модель є свідченням прихильності Jeep до інновацій та пригод.

Удосконалений модельний ряд з новими комплектаціями

Jeep Compass MY24 — це більше, ніж просто автомобіль. Це розумний компаньйон, який пропонує більш як 80 функцій безпеки, систему напівавтономного водіння і приголомшливий цифровий дисплей. Ви також можете насолоджуватися бездротовим зв’язком з Apple CarPlay та Android Auto, а також бездротовою зарядною панеллю для ваших пристроїв.

Jeep Compass MY24

Jeep Compass MY24 доступний у чотирьох різних варіантах, кожен з яких має свій унікальний стиль та особливості. Обирати можна між витонченою та спортивною моделлю Altitude, вишуканою Summit, авантюрною та міцною Overland або покращеною Trailhawk. Незалежно від того, який з них ви оберете, ви отримаєте Jeep Compass MY24, що відповідає вашій індивідуальності.

Jeep Compass MY24

Jeep Compass MY24 може похвалитися витонченим і сучасним дизайном, який неодмінно приверне увагу оточення. Екстер’єр вирізняється сміливою решіткою радіатора та скульптурним кузовом, що випромінює впевненість та стиль.

Jeep Compass MY24

Інтер’єр не менш разючий, з високоякісними матеріалами та передовими технологіями, які забезпечують комфортний та інтегрований досвід водіння.

Jeep Compass MY24

Jeep Compass MY24 — це результат багаторічних інновацій та досконалості бренду Jeep. Він вироблятиметься в чотирьох ключових точках по всьому світу, обслуговуючи клієнтів у більш ніж 100 країнах.

Jeep Compass MY24

Електрифікація для поєднання продуктивності та екологічності

Новий Jeep Compass MY24 доступний з двома гібридними силовими установками: e-Hybrid та плагін-гібрид 4xe.  Гібридна силова установка e-hybrid управляє силовою установкою між повністю електричним, гібридним та двигуном внутрішнього згоряння в автоматичному режимі, відповідно до рівня заряду 48В батареї, умов руху та інших параметрів, що відстежуються в режимі реального часу. 

Jeep Compass MY24

Jeep e-Hybrid здатний забезпечувати повну електричну тягу при старті, на низьких швидкостях та під час маневрів при паркуванні. Це рішення призначене для автоматичної підзарядки 48-вольтової батареї: вона автоматично відновлює енергію під час зупинки або уповільнення. 

Jeep Compass MY24

Водночас це ідеальний автомобіль для повсякденної їзди містом, оскільки завдяки гібридній електричній технології, що підключається, викиди CO2 в гібридному режимі становлять менш як 50 г/км, а вартість користування технікою знижується.

Безпека та технології

Jeep Compass MY24 оснащений безліччю функцій безпеки, включаючи моніторинг сліпих зон, виявлення перехресного руху ззаду та адаптивний круїз-контроль. MY24 також оснащений новітніми автомобільними технологіями, включаючи 10,1-дюймовий сенсорний дисплей, Apple CarPlay та Android Auto.

Jeep Compass MY24

Jeep Compass MY24 виготовляється на декількох підприємствах по всьому світу, щоб задовольнити потреби споживачів у понад 100 країнах. Виробництво відбувається в чотирьох ключових місцях: Ранджангаон, Індія; Пернамбуку, Бразилія; Толука, Мексика та Мельфі, Італія. 

Модель Jeep Compass 2024 року не лише зберігає відомі позашляхові якості бренду, але й підвищує комфорт та функціональність, демонструючи при цьому преміальний дизайн та майстерність як всередині, так і ззовні.