Головний дизайнер VW підтверджує, що ID. GTI з'явиться у 2026 році

Головний дизайнер VW підтверджує, що ID. GTI з'явиться у 2026 році

Керівник відділу дизайну Volkswagen Андреас Міндт офіційно підтвердив, що нова повністю електрична модель GTI з’явиться у 2026 році. 

Інформація слідує за попередньою презентацією високопродуктивної моделі на базі майбутнього електричного компакт-кара ID. 2. 

У своєму пості в Instagram дизайнер зробив короткий огляд легендарного маркування GTI, починаючи з оригінального Golf GTI 1975 року. Обмежений лише 5 000 одиницями в оригіналі, шильдик з того часу був прикріплений до 2,8 мільйона автомобілів по всьому світу. «У 2026 році ми представимо електричну версію цієї культової моделі», — написав Міндт.

Разом з постом він поділився ескізом, на якому порівнює оригінальний GTI з ID. GTI. 

VW підкреслював схожість у розмірах між MkI Golf GTI та компактним електромобілем з моменту його першої презентації у вересні. Хоча VW підтвердив свій намір випустити модель ще тоді, це найточніший графік, офіційно наданий на сьогодні.

На жаль, не було надано жодних подробиць про те, яку потужність вироблятиме автомобіль. Ймовірно, це буде більше, ніж 230 к.с. (150 кВт).

Щобільше, VW працює над тим, щоб базова ціна серійної версії ID.2all не перевищувала 25 000 євро. Хоча високопродуктивний ID.GTI, безсумнівно, коштуватиме дорожче.