Jeep розкрив плани щодо електрифікації свого модельного ряду

Jeep розкрив плани щодо електрифікації свого модельного ряду

До 2025 року бренд представить чотири повністю електричні позашляховики у Північній Америці та в Європі.

Jeep оголосив про комплексний план для свого наступного покоління повністю електричних автомобілів 4xe та націлився на лідерство на ринку електропозашляховиків.

План передбачає впровадження чотирьох повністю електричних позашляховиків у Північній Америці і Європі до кінця 2025 року. 50 % продажів бренду Jeep в США будуть повністю електричними до 2030 року, у той час, як 100 % європейських продажів до того часу будуть повністю електричними.

Також Jeep показав перші зображення електричних версій Jeep Recon і Wagoneer.

Електрифікований портфель бренду Jeep в Північній Америці

До 2030 року Jeep запропонує повний спектр нових акумуляторно-електричних автомобілів (BEV), спираючись на успіх Jeep Wrangler 4xe, найбільш продаваного гібридного автомобіля з підзарядкою від електромережі (PHEV) у США, і нещодавно представленого Grand Cherokee 4xe. У результаті 50 % продажів бренду в США складуть повністю електричні автомобілі.

Цей план електрифікації також розширить портфоліо Wagoneer. У сегменті великих позашляховиків моделі Wagoneer будуть оснащуватися силовими агрегатами, які забезпечують комбінований запас ходу приблизно на 500 миль.

Новий Jeep Recon

Одним із перших повністю електричних позашляховиків, який стартує в Північній Америці, стане Jeep Recon.

Jeep Recon. Фото: Stellantis

Jeep Recon, розроблений із нуля, буде пропонуватися виключно як BEV, і він планує покращити пригоди на бездоріжжі завдяки низці нових функцій.

Jeep Recon. Фото: Stellantis

Система управління тягою Jeep Selec-Terrain, технології блокування мостів e-locker, захист днища кузова, буксирувальні гаки та агресивні позашляхові шини забезпечать прохідність на будь-якій місцевості.

Jeep Recon. Фото: Stellantis

Цей позашляховик буде представлений публіці в наступному році, а виробництво почнеться у 2024 році в Північній Америці.

Jeep Recon. Фото: Stellantis
Jeep Recon. Фото: Stellantis

Абсолютно новий, повністю електричний Wagoneer

Сімейство Wagoneer також поповниться новим позашляховиком.

Цей новий BEV розрахований на дальність пробігу 400 миль на одній зарядці, має потужність 600 к.с. і час розгону від 0 до 100 км/год близько 3,5 секунди.

Jeep Wagoneer. Фото: Stellantis
Jeep Wagoneer. Фото: Stellantis

Зовнішній дизайн цього позашляховика з фірмовою решіткою радіатора зі світлодіодним підсвічуванням відрізняється аеродинамічною ефективністю в поєднанні з вертикальним культовим боковим оглядом Wagoneer.

Jeep Wagoneer. Фото: Stellantis

Абсолютно новий Wagoneer BEV також буде представлений публіці в наступному році, а його виробництво почнеться у 2024 році в Північній Америці.

Jeep Wagoneer. Фото: Stellantis

Новий Jeep Avenger

У Європі бренд Jeep вже зробив великий крок уперед, пропонуючи тільки електрифіковані позашляховики в таких країнах, як Німеччина і Франція. До кінця цього року 100 % портфоліо позашляховиків Jeep буде електрифіковано майже на всіх європейських ринках.

Jeep Avenger. Фото: Stellantis

До 2025 року бренд представить чотири автомобілі з нульовим рівнем викидів у Європі. У результаті цього продуктового наступу до 2030 року всі автомобілі Jeep, що продаються в регіоні, будуть на 100 % електричними.

Першою моделлю цього продуктового наступу є абсолютно новий, повністю електричний Jeep Avenger, компактний позашляховик, який був представлений на початку цього року.

Jeep Avenger. Фото: Stellantis

Новий Jeep Avenger для ринку Європи, Японії та Південної Кореї позиціонуватиметься під брендом Jeep Renegade і вироблятиметься на заводі в місті Тихи, у Польщі.

Цей новий позашляховик із запланованим запасом ходу на електротязі в 400 кілометрів запропонує вражаючі для свого сегмента кліренс, а також сучасний і технологічно вдосконалений салон із достатньою кількістю місця для людей та вантажу.

Jeep Avenger. Фото: Stellantis

Дебют Jeep Avenger відбудеться під час пресдня Паризького автосалону, 17 жовтня, а попереднє замовлення буде відкрито для клієнтів у той же день.

4xe — новий 4х4

Бренд Jeep продовжує розширювати своє портфоліо 4xe по всьому світу, посилюючи свої легендарні можливості 4х4 за допомогою електрифікації та технологій. У той час як деталі поточного плану зосереджені на Північній Америці та Європі, конкретні плани для інших регіонів будуть оголошені пізніше.