Mitsubishi Fuso представила нове покоління повністю електричної вантажівки eCanter

Mitsubishi Fuso представила нове покоління повністю електричної вантажівки eCanter

Нова концепція модульної акумуляторної батареї надасть змогу клієнтам вибирати з трьох різних діапазонів пробігу.

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) 7 вересня представила нове покоління повністю електричної малотоннажної вантажівки eCanter.

Маючи 5-річний досвід роботи, MFTBC розробила наступне покоління eCanter, яке задовольняє ще більш різноманітні логістичні потреби завдяки значно розширеній лінійці транспортних засобів.

Продажі Next Generation eCanter на японському ринку заплановані на весну 2023 року. У найближчі роки MFTBC також запустить новий транспортний засіб на інших зарубіжних ринках.

Значне розширення лінійки шасі

MFTBC застосувала технологію eAxle в новому eCanter, яка об’єднує двигун із задньою віссю й дає змогу створити більш компактну структуру трансмісії. Завдяки цим змінам стало можливим розширити модельний ряд eCanter до 28 варіантів для японського ринку та близько 80 варіантів для зарубіжних ринків.

На додаток до поточної моделі повною масою 7,5 тонн, новий автомобіль доступний у вагових класах від 5 до 8 тонн для японських клієнтів, і починається з класу 4 тонн для зарубіжних моделей.

Також було розширено варіації кабін: MFTBC тепер пропонує широку кабіну (2130 мм) на додаток до стандартної ширини кабіни (1700 мм). Також розширено діапазон колісних баз — від 2 500 мм до 4 750 мм.

Збільшений запас ходу з модульованими батареями

У новому поколінні eCanter представлена нова модульна концепція для акумуляторів. В автомобілі може бути розміщено від однієї до трьох батарей, залежно від колісної бази.

Вантажівки, оснащені однією батареєю номінальною ємністю 41 кВт·год, можуть проїхати на одному заряді майже 80 км, з двома батареями — приблизно 140 км, а з трьома батареями — близько 200 км.

Вал відбору потужності для різних кузовів та сфер застосування

Нова модель оснащена валом відбору потужності «ePTO», який дає змогу використовувати eCanter як самоскид, автокран або фургон із клімат-контролем.

Вдосконалені функції, специфічні для електромобілів

Новий eCanter оснащено додатковими функціями, призначеними для електромобілів. Рекуперативним гальмуванням можна керувати на чотирьох рівнях, що значно сприяє економії енергії та покращенню керованості.

Крім того, була інтегрована функція попереднього підігріву акумулятора за допомогою таймера під час заряджання від мережі змінного струму, а також функція відключення обігрівача для економії енергоспоживання. Також була додана функція енергозберігаючого обігріву, яка обігріває лише найбільш необхідні зони, такі як сидіння та кермо.

Новий дизайн інтер’єру та екстер’єру

Наступне покоління eCanter має новий дизайн інтер’єру та екстер’єру, що відповідає переходу транспортної галузі на електричну мобільність. Повністю електрична вантажівка була переосмислена згідно з дизайн-системою MFTBC «Чорний пояс FUSO».

Світлодіодні фари та денні ходові вогні, а також новітні світлодіодні задні комбіновані ліхтарі забезпечують надійну видимість.

Дизайн інтер’єру також був оновлений для підвищення комфорту водіння. Була встановлена нова, трохи нижча панель приладів для забезпечення більшого простору, а також нова 10-дюймова РК-панель.