Новий Toyota Yaris пропонує більш потужну гібридну електричну силову установку

Новий Toyota Yaris пропонує більш потужну гібридну електричну силову установку

Toyota оновила останнє покоління свого Yaris додатковою, більш потужною гібридною електричною силовою установкою Hybrid 130, вдосконаленими функціями безпеки та допомоги водієві, а також мультимедійною системою.

Приєднуючись до вже чинного в лінійці силового агрегату “Hybrid 115”, новий “Hybrid 130” використовує переваги гібридної технології Toyota п’ятого покоління для більш різкого прискорення.

1,5-літрова гібридна електрична система має чудовий послужний список з моменту запуску, заснованій на провідній ефективності використання пального та викидів, а також на здатності їхати далі й довше в повністю електричному режимі EV. Ці якості збережені та вдосконалені для збільшення потужності.

Ключовою зміною є впровадження нової гібридної трансмісії з більш потужним електродвигуном-генератором (потужність зросла з 59 кВт до 62 кВт), а також коригування програмного та апаратного забезпечення в блоці управління потужністю (PCU).

В результаті загальна потужність системи зросла на 12% – зі 116 к.с. / 85 кВт до 130 к.с. / 96 кВт. Максимальний крутний момент електродвигуна MG2 збільшився на 30%, зі 141 Н-м до 185 Н-м, доступний у всьому діапазоні обертів.

Це означає швидке прискорення, на півсекунди швидше, щоб скоротити час розгону від 0 до 100 км/год до 9,2 секунди. Аналогічно, швидкими є й обгони: 80-120 км/год досягаються за 7,5 секунди.

Багаторічний досвід Toyota у сфері гібридних технологій гарантує, що викиди CO2 залишаються найкращими у своєму класі на рівні 87-98 г/км, а витрата пального залишається стабільною на рівні 3,9-4,3 л/100 км (дані комбінованого циклу WLTP).

Економія пального ще більше підвищується завдяки таким функціям, як система прогнозування стану заряду для умов руху на спусках і в заторах, яка використовує комбінацію даних з навігаційної системи, щоб забезпечити максимальний рівень заряду акумулятора для покращення паливної ефективності залежно від маршруту, інтенсивності руху та нахилу дороги.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Новий “Hybrid 130” доступний в стандартній комплектації в нових моделях Yaris Premiere Edition та GR Sport. На деяких європейських ринках він також доступний у комплектації High.

Toyota також трансформує користувацький досвід нового Yaris за допомогою цифрових технологій – від інформації для водія до бортових розваг і зв’язку та навіть доступу до автомобіля.

У новому Yaris також представлено новітній мультимедійний пакет Toyota Smart Connect, розроблений для простого та інтуїтивно зрозумілого керування з інтерфейсом, що швидко реагує. Він включає доступ до хмарної навігаційної системи, яка допомагає забезпечити ефективне планування подорожей з актуальною інформацією про маршрути, дорожні події та затримки.