Дебют гоночної версії електромобіля IONIQ 5 N — eN1 Cup від Hyundai Motor

Дебют гоночної версії електромобіля IONIQ 5 N — eN1 Cup від Hyundai Motor

Компанія Hyundai Motor представила автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup на офіційному тренувальному раунді для команд-учасниць майбутнього автоспортивного заходу Hyundai N Festival.

Цей унікальний гоночний електромобіль створений на базі відзначеного нагородами високопродуктивного електромобіля IONIQ 5N і знаменує собою початок нової ери в екологічно чистих перегонах.

IONIQ 5 N eN1 Cup
IONIQ 5 N eN1 Cup

В автомобілі IONIQ 5 N eN1 Cup використовується та ж система силової електроніки (PE), що і в серійному IONIQ 5 N, який може похвалитися більш потужною силовою установкою і більшою ємністю акумулятора, ніж базова модель IONIQ 5. 

IONIQ 5 N — це перший високопродуктивний електромобіль бренду N з потужним прискоренням і вихідною потужністю до 650 к.с., а також високою витривалістю для інтенсивної їзди по трасі. Він поєднує в собі передові технології електричної глобальної модульної платформи Hyundai Motor (E-GMP), надійну систему терморегулювання батареї та потужну систему рекуперативного гальмування.

IONIQ 5 N eN1 Cup
IONIQ 5 N eN1 Cup

Як і чинний клас Avante (Elantra) N1, автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup – це гоночний автомобіль найвищого класу для професійних гонщиків, що змагаються в класі N1, з покращеними характеристиками на трасі завдяки використанню нешипованих шин. Новий клас eN1, який буде запроваджено цього року, працюватиме за відкритим регламентом, щоб команди могли змагатися з різними шинами, не обмежуючись одним виробником.

IONIQ 5 N eN1 Cup
IONIQ 5 N eN1 Cup

Автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup також має оновлений кузов. Він має низькі та широкі передні крила, ширші траєкторії коліс для покращення керованості, збільшену притискну силу передніх антикрил та задніх крил, а також покращені аеродинамічні характеристики. Він також став легшим, оскільки непотрібні компоненти були видалені, щоб зменшити базову вагу гоночного боліда, а також були застосовані ковані колеса, капот зі склопластику та вікна з полікарбонату. 

IONIQ 5 N eN1 Cup
IONIQ 5 N eN1 Cup

Глядачі зможуть насолодитися захопливими звуками, що створюються системою наддуву NGB, віртуальним перемиканням передач (N e-Shift), а також диференційованим і посиленим звуком NAS+ (N Active Sound), причому кожна гоночна команда зможе розробити свій власний унікальний звук.

Для посилення заходів безпеки автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup оснащений необхідними елементами, такими як каркаси, гоночні сидіння-ковші та ремені безпеки. Додаткові заходи безпеки, включаючи вогнегасники виключно для електричних пожеж, вогнегасники від задухи та модифіковане розташування зарядного порту, були впроваджені для забезпечення найвищого рівня безпеки в перегонах на електромобілях.


Більше фото на нашій сторінці Instagram.


IONIQ 5 N eN1 Cup
IONIQ 5 N eN1 Cup

Понад 20 років Hyundai Motor спонсорує та організовує різноманітні гоночні змагання, починаючи з Hyundai Click Speed Festival та Korea Speed Festival і закінчуючи Hyundai N Festival, який став найбільшою гоночною серією для професійних спортсменів у Кореї.

IONIQ 5 N eN1 Cup
IONIQ 5 N eN1 Cup

Подібно до наявного класу Avante (Elantra) N1, клас eN1 призначений виключно для професійних спортсменів і є транспортним засобом, призначеним лише для перегонів, яким не можна їздити по дорогах загального користування. Літера “e” в eN1 означає електрифікацію гоночного класу, що підкреслює прихильність Hyundai Motor до екологічно чистих перегонів.