Неймовірні концепти електромобілів від Hyundai N — RN22e і N Vision 74

Неймовірні концепти електромобілів від Hyundai N — RN22e і N Vision 74

RN22e і N Vision 74 — засадничі моделі, які втілюють бачення електрифікації бренду Hyundai N, хоча вони не підтверджені для комерційного виробництва.

Суббренд N компанії Hyundai Motor розкрив подробиці про електричні концепти RN22e та N Vision 74, або, як їх називає сама компанія «пересувні лабораторії».

«Пересувні лабораторії» Hyundai Motor — це автомобілі, на яких компанія тестує та перевіряє передові технології, щоби застосувати їх у майбутніх серійних моделях.

Модель RN22e побудована на основі електромобіля IONIQ 6. Тим часом N Vision 74 поєднує в собі плагін електромобіль із передовою системою водневих паливних елементів, що робить його першою воднево-гібридною «лабораторією» Hyundai N.

RN22e — погляд на майбутнє електромобілів суббренду N

RN22e — гоночна модель на основі допрацьованої та оптимізованої платформи E-GMP від ​​Hyundai та з дизайном стрімлайнера на базі IONIQ 6. Концепт отримав свою назву тому, що це «пересувна лабораторія» (RollingLab) марки N, розроблена 2022 року з урахуванням характеристик EV.

RN22e

Оскільки Hyundai N розробляє та перевіряє найсучасніші технології для перенесення їх на серійні моделі N, RN22e відіграє важливу роль для майбутніх моделей EV N.

RN22e

RN22e має електричний двигун потужністю 430 кВт із максимальним крутним моментом 740 Нм. Ємність батареї сягає позначки в 77,4 кВт·год, є можливість швидкої зарядки 400 В / 800 В. Час заряджання від 10 до 80 %, менше ніж 18 хвилин. Максимальна швидкість концепту — понад 250 км/год.

RN22e

Концепт оснащений системою N Sound+, яка генерує звук із внутрішніх та зовнішніх динаміків для створення динамічних відчуттів від водіння. Крім того, система N e-shift поєднує вібрацію та відчуття перемикання передач з N Sound+.

Адаптувавши дизайн IONIQ 6, RN22e використовує аеродинамічні характеристики нового EV. Для того, щоби максимально збільшити продуктивність, Hyundai N додав деталі, натхненні автоспортом.

Завдяки низькому дорожньому просвіту та підкресленим плечам Hyundai N досяг дизайну із широкою та міцною стійкою.

RN22e
RN22e

Зберігаючи дизайн IONIQ 6, нижня частина бампера була виконана в спортивному стилі. Завдяки такій функціональній естетиці RN22e зміг покращити охолодження та аеродинаміку.

RN22e

N Vision 74

N Vision 74 — це високопродуктивний гібрид на водневих паливних елементах.

У плані дизайну N Vision 74 віддає шану концепту Hyundai Pony Coupe 1974, який був розроблений легендарним автомобільним дизайнером Джорджетто Джуджаро.

N Vision 74

Від Pony Coupe 1974 гібрид успадкував чисту поверхню, динамічний пропорційний профіль та унікальну B стійку. Крім того, футуристичний блиск надає піксельне освітлення, притаманне електромобілям Hyundai.

N Vision 74
N Vision 74

N Vision 74 також переосмислює інтер’єр, як розважальний простір без втрати чистої архітектури концепту Pony Coupe, оснащений орієнтованим на водія кокпітом із поєднанням ретро елементів та сучасного дизайну, таких, як цифровий кластер та аналогові кнопки.

N Vision 74

Інженери Hyundai розробили гібридну конструкцію з електричної батареї ємністю 62,4 кВт·год у поєднанні із системою паливних елементів потужністю 85 кВт, яка розміщена в новому компонуванні. Місткість водневого бака становить 4,2 кг, а час дозаправки всього 5 хвилин. Акумулятор можна заряджати швидкою зарядкою 800 В.

Загальна потужність двигунів N Vision 74 понад 500 кВт, а загальний максимальний крутний момент більш як 900 Нм.

N Vision 74

Завдяки тому, що система паливних елементів та акумуляторна батарея живлять N Vision 74 разом, підвищується ефективність охолодження, а два різні джерела енергії можуть використовуватись залежно від різних умов руху. Ця тонко налаштована система дає змогу покращити векторизацію крутного моменту здвоєними двигунами ззаду, забезпечуючи точність і чуйність при проходженні поворотів. А також збільшує запас ходу автомобіля, який становить близько 600 км.

Поряд із далекобійністю та можливістю швидкої дозаправки, N Vision 74 гарантує задоволення від водіння з екологічним джерелом енергії завдяки застосуванню передових технологій.

N Vision 74

Хоча концепт Hyundai N Vision 74 може нагадувати Pony Coupe із сімдесятих років, проте разом з RN22E вони передрікають досить цікаве майбутнє. Адже, як заявила Hyundai Motor, обидва вони стануть основою для Hyundai IONIQ 5 N — спортивної версії вже всім відомого кросоверу. Його вихід на світовий ринок запланований у 2023 році.