Mercedes-Benz виводить вантажівку Actros L на новий рівень

Mercedes-Benz виводить вантажівку Actros L на новий рівень

Новий Actros L можна буде замовити з квітня 2024 року, а у виробництво він піде в грудні 2024 року.

Mercedes-Benz Trucks оновлює вантажівку серії Actros L, оснастивши її футуристичною кабіною ProCabin. Як зазначають в компанії, новий Actros L має все необхідне, щоб вражати: футуристичний дизайн, оптимізовану аеродинаміку, численні функції комфорту, ефективні двигуни, та багато іншого.

Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L

Новий аеродинамічний дизайн

Вся форма кабіни ProCabin, яка була вперше представлена під час світової прем’єри електричної моделі eActros 600 у жовтні 2023 року, була повністю розроблена для особливо ефективної аеродинаміки. Повітряний потік зустрічається з аеродинамічною передньою частиною, подовженою на 80 міліметрів, і продовжує оптимально направлятися навколо автомобіля. 

Новий Mercedes-Benz Actros L
Аеродинаміка нового Mercedes-Benz Actros L

Подовжені бічні дефлектори були спроектовані як вітрила, щоб забезпечити хороший перехід між тягачем і причепом. В цілому, це призводить до економії палива до трьох відсотків у новому Actros L.

Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L

Високий рівень комфорту водія

Розуміючи, що комфорт водія має першорядне значення, Mercedes-Benz оснастив Actros L цілим рядом функцій, щоб зробити далекі перевезення легкими та приємними. Від повного лакофарбового покриття кабіни до світлодіодного освітлення та опції матричних світлодіодних фар — все продумано до дрібниць. 

Інтер'єр кабіни ProCabin нового Mercedes-Benz Actros L
Інтер’єр кабіни ProCabin нового Mercedes-Benz Actros L

Інтер’єр ProCabin доступний у трьох варіантах — Stream, Big або Giga Space. Усередині водії можуть насолоджуватися розкішшю оптимізованого підігріву сидінь, якісними матрацами та низкою сучасних зручностей, таких як роз’єми USB-C та концепція SoloStar.

Новий Mercedes-Benz Actros L
Інтер’єр кабіни ProCabin нового Mercedes-Benz Actros LІнтер’єр кабіни ProCabin нового Mercedes-Benz Actros L

Починаючи з квітня 2025 року, мультимедійна кабіна Interactive 2 буде доступна з оновленим дизайном меню, голосовим управлінням, ще більш вдосконаленими можливостями підключення та новими додатками, такими як Connected Traffic Warnings.

Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L

Третє покоління дизельного двигуна OM 471

Під капотом Actros L працює третє покоління 12,8-літрового дизельного двигуна OM 471, розробленого для зниження сукупної вартості володіння без шкоди для продуктивності. 

Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L

У третьому поколінні моделі OM 471 компанія Mercedes-Benz Trucks представила два нових турбокомпресори, які відповідають різноманітним потребам клієнтів. У варіанті, призначеному для перевезень на далекі відстані, основна увага приділяється досягненню мінімально можливого споживання палива. У поєднанні з оновленою системою доочистки вихлопних газів цей турбокомпресор забезпечує економію палива до чотирьох відсотків порівняно з попереднім поколінням.

Безпека як пріоритет

Щоб зробити ще більший внесок у запобігання аваріям, Daimler Truck розробив нову електронну платформу, яка забезпечує ще більший огляд спереду і збоку завдяки так званому злиттю сенсорів, тобто об’єднанню даних радарів і камер. Електронна платформа забезпечує у 20 разів швидшу обробку даних, а шість встановлених датчиків тепер можуть охоплювати кут 270 градусів навколо транспортного засобу.

Новий Mercedes-Benz Actros L

Найновіший асистент екстреного гальмування Active Brake Assist (ABA 6) від Daimler Truck тепер може виконувати автоматичне гальмування до повної зупинки на швидкості до 60 км/год перед перехрестям, зустрічним транспортом або іншими учасниками дорожнього руху на тій самій смузі. На швидкості до 80 км/год система може реагувати на нерухомі транспортні засоби з максимальним повним гальмуванням, як це було раніше. Додатковою перевагою ABA 6 є багатосмуговий моніторинг на відстані до 250 метрів для ще кращого виявлення небезпеки.

Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L

Система Active Sideguard Assist (ASGA) другого покоління (ASGA 2) стежить за дорожнім рухом як з боку водія, так і з боку переднього пасажира і завдяки двоступеневій системі попередження може попередити водія про потенційну небезпеку, щоб своєчасне втручання могло пом’якшити критичну дорожню ситуацію. Крім того, система може ініціювати автоматичне гальмування для повної зупинки, якщо водії не реагують на попереднє звукове та візуальне попередження. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Новий Mercedes-Benz Actros L
Новий Mercedes-Benz Actros L

Нова функція Front Guard Assist може бути корисною для запобігання нещасним випадкам з пішоходами або велосипедистами, які можуть опинитися безпосередньо перед вантажівкою, коли вона рушає з місця. Система допомоги відстежує рух перед автомобілем і, якщо виявляє нерухомі або рухомі об’єкти, надсилає попереджувальні повідомлення.