Покращена потужність та дизайн: Audi оновили модель S3

Покращена потужність та дизайн: Audi оновили модель S3

Оновлений Audi S3 обіцяє збільшену потужність, крутний момент та інші технологічні новинки разом з виразним дизайном передньої частини, спортивному дифузору та чотиритрубній вихлопній системі. Які ще оновлення S3 підготували фахівці Audi, в нашому огляді:

Більше потужності: 2.0 TFSI з 333 к.с.

Двигун 2.0 TFSI був модернізований, щоб забезпечити додаткові 23 к.с. і 20 Нм крутного моменту порівняно з попередником. З 333 к.с. потужності та 420 Нм крутного моменту,  час розгону від 0 до 100 км/год становить 4,7 секунди, а максимальна швидкість обмежена 250 км/год.

Двигун 2.0 TFSI Audi S3

Двигун і трансмісія також отримали більш спортивний тюнінг. Семиступінчаста S tronic тепер забезпечує більш спонтанний зліт завдяки вищому пусковому моменту. Крім того, час перемикання передач при повному навантаженні скоротився вдвічі, а при частковому навантаженні оберти двигуна збільшуються, коли коробка передач встановлена в положення D, що забезпечує хорошу чутливість.

Audi S3 Sedan
Audi S3 Sedan

Більше динаміки руху: система приводу quattro з розподільником крутного моменту

Слідом за RS 3, система розподілу крутного моменту тепер доступна і в S3, підвищуючи маневреність і стійкість. Ця технологія дозволяє повністю регулювати розподіл крутного моменту між задніми колесами.

Audi S3 Sportback
Audi S3 Sportback

Audi S3 пропонує шість різних режимів руху. На додаток до вже знайомих профілів (авто, комфорт, динамічний, індивідуальний та ефективність), нова S3 пропонує режим dynamic plus, який забезпечує високу динаміку водіння. Для цього максимально можливий крутний момент передається на задню вісь, а розподільник крутного моменту в основному спрямовує його на заднє колесо на зовнішній стороні повороту. Двигун і трансмісія також були налаштовані спеціально для режиму dynamic plus. 

Audi S3 Sedan
Audi S3 Sedan

Audi S3 поставляється в стандартній комплектації з 18-дюймовими шинами 225/40. Дві 19-дюймові шини 235/35 доступні як опція, включаючи шини для спортивних автомобілів з оптимізованою керованістю на сухому покритті та покращеною поведінкою при гальмуванні. Абсолютна новинка в асортименті: спортивні шини від Falken. Вони забезпечують високе зчеплення та точну курсову стійкість, особливо на сухих дорогах.

Audi S3 Sedan
Audi S3 Sedan

Більше виразності: прогресивний дизайн

З оновленням моделі Audi S3 має ще більш спортивний та підтягнутий вигляд. Шестигранний безрамний кузов Singleframe має нову структуру, яка стала помітно пласкішою та ширшою. 

Audi S3 Sedan
Audi S3 Sedan

L-подібні елементи дизайну підкреслюють об’ємну решітку радіатора, яка разом з великими, кутовими бічними повітрозабірниками підкреслює динамічний характер S3. Передній спойлер з двома вертикальними стійками, натхненний автоспортом, з’єднує їх і ще більше візуально знижує S3.

Передня частина Audi S3 Sedan
Передня частина Audi S3 Sedan

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Новий бампер також робить задню частину більш динамічною. Структура Singleframe з характерними L-подібними крилами відображена в глянцевому чорному задньому фартусі над дифузором. Він розділений на дві частини для специфічного дизайну S, який виглядає особливо спортивно в поєднанні з вертикальними бічними відбивачами, що є особливістю дизайну моделей RS. 

Задня частина Audi S3 Sedan
Задня частина Audi S3 Sedan

Динамічний вигляд завершують чотири вихлопні труби  — ще одна характерна риса S-моделі. Опціональна вихлопна система, яка забезпечує більш об’ємний звук, оснащена титановим глушником.

Вихлопні труби Audi S3 Sedan
Вихлопні труби Audi S3 Sedan

Дизайн світлотехніки став значно пласкішим, підкреслюючи ширину Audi S3. 24-піксельні елементи, з яких складаються цифрові денні ходові вогні, тепер розташовані в три ряди на верхньому краю корпусу. 

Передні фари Audi S3 Sedan
Передні фари Audi S3 Sedan

Більше харизми: вдосконалений інтер’єр

Щоб відповідати більш вражаючому екстер’єру, інтер’єр також був вдосконалений. Тут досить багато змін — від дизайну перемикача передач і вентиляційних отворів до декоративних тканинних вставок і нового внутрішнього освітлення. 

Кокпіт Audi S3 Sedan
Кокпіт Audi S3 Sedan

Одним з нових елементів дизайну, що привертає увагу, є тканинна панель на передніх дверях, яка була вирізана лазером. Її п’ять сегментів підсвічуються джерелом світла в дверній панелі. Різні розміри елементів створюють динамічний потік світла, який також помітний при замиканні та відмиканні автомобіля. 

Тканинна панель на передніх дверях Audi S3 Sedan
Тканинна панель на передніх дверях Audi S3 Sedan

Інтер’єр моделей S3 вирізняється темними кольорами з кількома сріблястими акцентами. Чорна накладка на дах, педалі з нержавіючої сталі, підсвічування дверних порогів з алюмінієвими вставками з логотипом S та оздоблення інтер’єру в алюмінієвому стилі підкреслюють спортивний характер автомобіля. 

Інтер'єр Audi S3 Sedan
Інтер’єр Audi S3 Sedan

Підлокітники зі штучної шкіри та двозонний комфортний кондиціонер входять до стандартної комплектації. Сплющене внизу триспицеве спортивне контурне кермо зі шкіри оснащене багатофункціональними кнопками та новими хромованими підрульовими пелюстками. 

Кермо Audi S3 Sedan
Кермо Audi S3 Sedan

Спортивні сидіння з інтегрованими підголівниками та яскраво вираженими бічними валиками забезпечують покращену бічну підтримку. 

Спортивні сидіння Audi S3 Sedan
Спортивні сидіння Audi S3 Sedan

Audi S3 у стандартній комплектації оснащений цифровими функціями, включаючи віртуальний кокпіт та інтеграцію зі смартфоном. Додаткові функції та додатки можна додати за бажанням через додаток myAudi.

Audi S3 Sportback

Audi S3 з’явиться в дилерських центрах у кузові спортбек і седан у другому кварталі 2024 року. Ціна: від 55 600 євро.