MAN розширює портфоліо електровантажівок

MAN розширює портфоліо електровантажівок

Компанія MAN Truck & Bus оголосила про розширення свого портфоліо електричних вантажівок (eTruck). Оголошення було зроблено напередодні виставки IFAT, провідного світового заходу в галузі управління водопостачанням, каналізацією та відходами.

MAN Truck & Bus зробила ставку на модульність, і пропонує клієнтам різні конфігурації автомобіля залежно від його потреб.

Як повідомляють в компанії, кількість можливих конфігурацій eTruck зросла до більш ніж одного мільйона. 

Нові версії шасі eTGX і eTGS можуть бути максимально індивідуалізовані за допомогою різноманітних варіантів колісних баз, кабін, класів потужності двигунів, комбінацій акумуляторних батарей, позицій підключення зарядки та багатьох інших типових для галузі функцій.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Шасі MAN eTGX і MAN eTGS вантажопідйомністю від 18 до 28 т можуть комплектуватися з трьома, чотирма, п’ятьма або шістьма модульно комбінованими батареями, які можна встановлювати в різних положеннях, і потужністю 333, 449 або 544 к.с. на вибір.

Завдяки очікуваному прогнозованому терміну служби до 1,6 мільйона кілометрів пробігу або до 15 років, залежно від типу застосування, акумулятори чудово підходять для використання в муніципалітетах.

Також MAN запускає нову лінійку шасі з колісною формулою 4х2 і 6х2 для комунального господарства.

На новому шасі MAN eTruck, а також на багатьох інших кузовних рішеннях можна легко реалізувати сміттєзбиральну техніку в якості заднього або бокового навантажувача, навантажувача з відкидним бортом і скіпового навантажувача, наприклад, для будівельних скіпів, бортових вантажівок, тристоронніх самоскидів і кранів для транспортування будівельних матеріалів, а також снігоприбиральну техніку.