Tatra отримала фінансування на розробку акумуляторної електричної вантажівки

Tatra отримала фінансування на розробку акумуляторної електричної вантажівки

Компанія отримала грант від програми TREND Технологічного агентства Чеської Республіки (TAČR) на розробку великовантажної вантажівки Tatra Force e-Drive 8×8 з повністю електричним приводом. 

Компанія Tatra Trucks співпрацює з компанією Devinn та чеською філією транснаціональної корпорації Eaton над проєктом акумуляторного електромобіля. Прототип автомобіля з повністю електричним приводом від акумуляторних батарей і багатоступеневою трансмісією Eaton буде побудований на базі останнього третього покоління модельного ряду Tatra Force, який вперше був представлений громадськості в середині минулого року.

Воднева вантажівка Tatra Force

Зараз на заводі в Копрживніце впроваджується складна програма випробувань для перевірки експлуатаційних і технічних параметрів Tatra Force e-Drive FCEV з електричним тяговим двигуном в поєднанні з водневими паливними елементами. Подальші проєкти в області альтернативних силових установок будуть реалізовані в цьому році.

Впровадження альтернативних силових установок у великовантажних автомобілях тісно пов’язане з декарбонізацією, тобто зменшенням вуглецевого сліду.