Opel представив дизайн майбутнього електричного позашляховика Frontera

Opel представив дизайн майбутнього електричного позашляховика Frontera

Opel показав перші фотографії нового Frontera, який вийде на ринок наприкінці цього року та буде доступний з акумуляторно-електричним приводом. 

Автомобіль розглядається як наступник Opel Crossland і має стати «ідеальним автомобілем для міських центрів».

Opel Frontera
Opel Frontera

На фотографіях, опублікованих компанією Opel, зображений широкий позашляховик яскравого оранжево-червоного кольору з чорним контрастним дахом. 

Opel Frontera

Чітко простежується мова дизайну Opel з обличчям, відомим як «Opel Vizor». Компанія, що базується в Рюссельсхаймі, описує його як такий, що має «міцний зовнішній вигляд». У пресрелізі Opel слово «міцний» згадується ще в трьох місцях. Це робить напрямок руху зрозумілим: новий Frontera в першу чергу призначений для повсякденного використання — або як м’який гібрид, або як повністю електричний автомобіль. Втім, Opel поки що не надав жодних технічних даних.

Opel Frontera

Крім того, новий Frontera вражає своєю місткістю. Зі складеними задніми сидіннями в багажнику вже є понад 460 літрів багажного простору, а зі складеними сидіннями місткість збільшується до 1 600 літрів. Додаткову універсальність забезпечує поділ заднього сидіння у співвідношенні 60:40, а друга вантажна підлога входить в стандартну комплектацію. Крім того, клієнти, яким необхідно взяти з собою в подорож ще більше багажу або які хочуть повною мірою скористатися перевагами навантаження на дах понад 200 кілограмів, можуть обрати опціональні функціональні рейлінги на даху.

Opel Frontera

Як і всі нові моделі Opel, новий Frontera вражає не тільки сміливим дизайном, але й відповідальним виконанням. Клієнти зможуть обирати між виключно електричним варіантом з акумуляторною батареєю та високоефективними приводами з 48-вольтовою гібридною технологією. Незалежно від того, яку трансмісію обирає клієнт, він може розраховувати на високий рівень задоволення від водіння завдяки особливому налаштуванню шасі. 

Opel Frontera

Інженери в Рюссельсхаймі приділили особливу увагу оптимізації управління автомобілем і забезпеченню типових для Opel ходових якостей — навіть при русі на високих швидкостях по німецькому автобану.