Перший оновлений Volkswagen Golf зійшов з конвеєра на заводі у Вольфсбурзі

Перший оновлений Volkswagen Golf зійшов з конвеєра на заводі у Вольфсбурзі

На заводі Volkswagen у Вольфсбурзі розпочалося серійне виробництво нового Golf. Першим автомобілем технічно та візуально оновленого восьмого покоління моделі, який зійшов із конвеєра в цеху № 12, став Golf Style у кольорі анемоно-блакитний металік.

За останні п’ять десятиліть головний завод Volkswagen у Вольфсбурзі в певному сенсі став «душею» світового виробництва Golf: більш ніж половина з понад 37 мільйонів моделей, проданих на сьогодні, були побудовані на головному заводі. Сюди входить «класичний» Golf, який зараз перебуває у восьмому поколінні, з різними похідними, такими як Golf Variant і Golf Sportsvan, а також широка лінійка моделей і силових агрегатів.

Новий Volkswagen Golf
Новий Volkswagen Golf

Нову модель Golf легко впізнати за зміненою передньою частиною. Візуально визначальною особливістю є світлодіодні фари нового дизайну. IQ.LIGHT — LED оснащені новим дальнім світлом із дуже великим радіусом дії. Світлодіодні кластери задніх ліхтарів також отримали новий дизайн — як у Golf, так і у Golf Variant.

Новий Volkswagen Golf GTE
Новий Volkswagen Golf GTE

В інтер’єрі встановлено інформаційно-розважальну систему нового покоління, з окремо розташованим сенсорним екраном (діагональ: 12,9 дюймів) та інтуїтивно зрозумілою структурою меню. Сенсорні повзунки для регулювання температури та гучності тепер підсвічуються.

Інтер'єр Volkswagen Golf GTE
Інтер’єр Volkswagen Golf GTE

Новинкою також є багатофункціональне кермо зі зручними кнопками та голосовий асистент IDA з інтегрованою функцією ChatGPT.

Що стосується лінійки силових агрегатів, то на додаток до перевірених, ефективних м’яких гібридних приводів TSI, TDI та eTSI, оновлений Golf також пропонує два нові гібриди, що підключаються, з електричним запасом ходу понад 100 км і комбінованим запасом ходу близько 1000 км, а також функцію швидкої зарядки постійним струмом.

Новий Volkswagen Golf GTE
Новий Volkswagen Golf GTE

Цього тижня найбільший автомобільний завод Volkswagen Group мав ще один привід для святкування. Усього за кілька днів до того, як новий Golf пішов у виробництво, завод відсвяткував 48-мільйонний автомобіль, що зійшов із конвеєра; жоден інший автомобільний завод у світі не випустив і близько такої кількості автомобілів, як завод у Вольфсбурзі. Зрозуміло, що ювілейною моделлю став саме Golf.