Mini представляє новий Aceman з двома варіантами силових установок

Mini представляє новий Aceman з двома варіантами силових установок

MINI представив абсолютно новий Aceman, повністю електричний кросовер, готовий конкурувати в сегменті субкомпактних позашляховиків. 

Як високопрохідний аналог Mini Cooper, Aceman пропонує просторий салон, зберігаючи при цьому характерну для бренду маневровість в умовах міста.

Характерні елементи дизайну хетчбека Cooper та позашляховика Countryman зливаються в дизайні Aceman з матовим чорним пластиком, накладками на пороги та рейлінгами на даху, що надають автомобілю кросоверного вигляду. 

Mini Aceman SE
Mini Aceman SE

Знакові риси дизайну Mini, такі як обтічна фальшрадіаторна решітка та рухомий дах, залишилися недоторканими, а восьмикутна решітка спереду додає автомобілю ще більшої виразності.

Mini Aceman SE
Mini Aceman SE

Лінійка Mini Aceman складається з чотирьох комплектацій – Essential, Classic, Favoured та JCW – кожна з яких відрізняється унікальними елементами дизайну та легкосплавними дисками розміром від 17 до 19 дюймів. 

Флагманська модель JCW вирізняється акцентами червоного кольору Chili Red та ексклюзивними стильовими елементами.

Mini Aceman SE
Mini Aceman SE

З довжиною 4 075 мм, шириною 1 754 мм і висотою 1 495 мм, Aceman позиціює себе між Cooper і Countryman, пропонуючи п’ятимісний салон з 300 літрами вантажного простору. 

MINI Cooper E, MINI Aceman SE, MINI Countryman SE ALL4

Інтер’єр нагадує салон Cooper, з 9,44-дюймовим круговим OLED сенсорним екраном та інформаційно-розважальною системою Mini Operating System 9, включаючи інтелектуального персонального асистента “Spike”.

Mini Aceman SE

Aceman пропонує вісім режимів Mini Experience Modes, кожен з яких має власну графіку та схему освітлення. Він оснащений передовими системами допомоги водієві, включаючи дванадцять ультразвукових датчиків і чотири камери кругового огляду.

Mini Aceman SE

З погляду потужності, Aceman пропонує два варіанти електричних силових агрегатів, як і електричний Mini Cooper.

Aceman E початкового рівня оснащений акумуляторною батареєю ємністю 40,7 кВт·год та одним електродвигуном потужністю 181 к.с., тоді як Aceman SE може похвалитися акумуляторною батареєю ємністю 54,2 кВт·год та більш потужним електродвигуном, що видає 215 к.с.

Mini Aceman SE

Mini Aceman надійде у продаж на ринки Китаю та Європи наприкінці цього року, а виробництво розпочнеться в Китаї та буде перенесено на завод Mini в Оксфорді, Великобританія, у 2026 році.