Renault Symbioz — нова ера сімейних автомобілів

Renault Symbioz — нова ера сімейних автомобілів

Symbioz приєднується до лінійки сімейних “voitures à vivre” (автомобілів для життя), через 60 років після запуску Renault 16 з його просторим і функціональним дизайном, і через 40 років після Espace, автомобіля довжиною 4,25 м.

Symbioz — це універсальний автомобіль, який увібрав у себе найкращі технології сегмента С Renault, пропонуючи компактність і просторість.

Інтер’єр, що продовжує спадщину Renault “voitures à vivre”

Справжній “voiture à vivre”, Renault 16 був розроблений, щоб стояти окремо від конкурентів. Випущений у 1965 році, він став прем’єрою нового стилю кузова, з доступом до багажника у вигляді хетчбека. Більш універсальний, ніж будь-який з його сучасників, Renault 16 оснащувався сидінням-лавкою, що регулюється. Він задовольняв потреби сімей, які шукали автомобіль, що відповідав би їхньому стилю життя, і водночас йшов у ногу зі швидкими соціальними змінами.

З того часу Renault продовжує впроваджувати інновації в сімейні автомобілі, які відображають настрій свого часу. Так було у 1980-х роках з Espace, автомобілем, який розпочав революцію завдяки своєму новаторському дизайну з однією коробкою та модульним компонуванням. У 1990-х роках Renault повторив цей успіх, створивши Scénic, перший компактний MPV. Scénic нагадував кокон, а його інтер’єр був сконструйований з думкою про комфорт пасажирів.

Symbioz має ту ж саму ДНК. Здатний адаптувати багажник і пасажирський салон до потреб сім’ї, з корисними технологіями, що створюють додаткову цінність для людини, і компактними розмірами, які також ідеально підходять для їзди по місту, він приєднується до довгої лінійки універсальних “voitures à vivre”, що відображають свій час. Демонструючи нову мову дизайну Renault, Symbioz слідує за нещодавніми електромобілями Scénic E-Tech та New Captur.

Найкраще в сегменті С

Поєднуючи в собі все найкраще від автомобілів Renault С-сегмента в модульному дизайні, можливостях підключення та економічності, наповнений досвідом та інтелектом, Symbioz здатен відповідати найвищим стандартам комфорту на борту як в коротких, так і в довгих подорожах. Тому він орієнтований на широку клієнтську базу. 

Перш за все, це автомобіль для сімей, які прагнуть простору та ефективності з модульним, сучасним дизайном. Він також створений для власників корпоративних автопарків, які прагнуть підвищити рівень електрифікації, зберігаючи при цьому мінімальну вартість володіння автомобілем. Для обох категорій клієнтів Symbioz забезпечує безкомпромісну безпрограшну пропозицію.

Розташований між Captur і Austral, Symbioz забезпечує Renault сильнішу присутність в сегменті C на початковому рівні. Ця нова модель довжиною всього 4,41 м доповнює “гібридну” лінійку E-Tech, яка вже включає Arkana (4,57 м) і Austral (4,51 м), а також розширює “електричну” лінійку E-Tech шляхом Mégane і Scénic E-Tech electric. Це підтверджує послідовність стратегії Renault, спрямованої на задоволення повного спектра потреб користувачів шляхом створення подвійного модельного ряду зі спеціальними платформами.

Symbioz оснащений найкращими технологіями Renault. Він оснащений мультимедійною системою OpenR Link з вбудованим Google, а також дахом із тонованим склом Solarbay. Версія Iconic поставляється з 29 системами нового покоління для оптимізації безпеки та комфорту водіння.

Завдяки об’єму багажника до 624 літрів — винятковому для автомобіля такого розміру — та модульному плануванню з висувним сидінням-лавкою, що складається, створюючи рівну підлогу, Symbioz знаходиться на одному рівні з кращими у своєму класі. При цьому він залишається компактним і маневровим. Розроблений як для міського руху, так і для сімейного життя, Symbioz ідеально універсальний.

Новий сімейний автомобіль, який є одночасно екологічним та економічним, Symboz важить менш як 1 500 кг. Оснащений гібридною силовою установкою E-Tech 145, він демонструє найкращі показники споживання пального та викидів завдяки ексклюзивній високоефективній технології, яка постійно вдосконалюється з моменту його запуску у 2020 році.


Більше фото на нашій сторінці Instagram.


Після Arkana, Mégane E-Tech electric, Austral та Scénic E-Tech electric, Symbioz доповнює лінійку компактних автомобілів Renault, ставши останнім автомобілем у наступі Ренесансу на сегмент C.