FUSO випускає нову вантажівку Canter з підвищеною безпекою та комфортом

FUSO випускає нову вантажівку Canter з підвищеною безпекою та комфортом

Бренд FUSO, що входить до складу Daimler Truck, оголошує про комплексне оновлення популярної малотоннажної вантажівки Canter. 

В абсолютно новому Canter в стандартній комплектації доступні додаткові функції безпеки й комфорту. Крім того, був повністю перероблений інтер’єр. Повністю електрична сестринська модель eCanter також отримає різні оновлення і буде доступна в ще більшій кількості варіантів, що ще більше збільшить різноманітність застосувань. Нова модель буде вироблятися для європейських ринків, починаючи з кінця літа 2024 року.

Оновлений інтер’єр 

Оновлення Canter відразу помітно в інтер’єрі: повністю перероблена кабіна тепер базується на кабіні eCanter і створює сучасний вигляд, який інтегрує нові деталі обладнання у функціональний та привабливий спосіб. 

Центральним елементом є 6,95-дюймовий сенсорний дисплей, який легко доступний з боку водія та пасажира. Зручне багатофункціональне кермо дозволяє легко керувати новою цифровою РК-панеллю приладів. 

Крім того, паливний бак Canter тепер виготовлений з міцного пластику. Бортові інструменти та домкрат тепер зберігаються у зовнішніх ящиках на рамі. FUSO Canter також буде оснащений інтерфейсом управління автопарком в стандартній комплектації.

Оновлення системи безпеки

Canter пройшов буквально 360-градусне оновлення з погляду систем безпеки. Додаткові датчики й камери в поєднанні з вісьмома новими або оновленими системами безпеки забезпечують захист пасажирів і учасників дорожнього руху в усіх напрямках від транспортного засобу. 

У порівнянні з попередньою системою, система Active Brake Assist 6 (ABA 6) може не тільки виявляти рухомі та нерухомі транспортні засоби та пішоходів, що переходять дорогу, але й велосипеди та нерухомих пішоходів. 

Система інформування про сліпі зони (BSIS) забезпечує безпеку учасників дорожнього руху поруч з автомобілем. Чотири датчики розширюють чинну зону попередження, в якій система здатна виявляти учасників дорожнього руху в “сліпій зоні” і за її межами. Система може видавати відповідне звукове попередження. Кольоровий трикутник в салоні на стійках лобового скла може забезпечити додаткове візуальне попередження. 

Система Front Protection Assist, спрямована вперед, може подавати візуальні та акустичні попередження на швидкості нижче 10 км/год, якщо пішоходи або велосипедисти знаходяться безпосередньо перед автомобілем. 

Новий FUSO Canter має в стандартній комплектації функцію Attention Assist, яка може попередити водія про неуважну та помітну поведінку за кермом і запропонувати зробити перерву. 

Інтелектуальна система контролю швидкості Intelligent Speed Assistance контролює швидкість автомобіля, показує на дисплеї поточний ліміт швидкості й здатна попередити водія візуально й акустично про перевищення цього ліміту. 

Новий Canter також оснащений камерою позаду автомобіля, яка може зробити людей або об’єкти позаду автомобіля видимими для водія на дисплеї. Ще однією новою особливістю Canter є система попередження, підключена до датчиків тиску в шинах, яка може відображати як тиск в шинах, так і температуру в кожному колесі й може попередити водія в разі відповідної втрати тиску. 

Сигнал аварійної зупинки спрацьовує на швидкості понад 50 км/год. У разі різкого гальмування система здатна активувати аварійну світлову сигналізацію, щоб попередити наступний транспорт і запобігти зіткненню ззаду.

На додаток до восьми вищезгаданих функцій безпеки, новий Canter має інтерфейс для алкогольного іммобілайзера, який встановлюється в стандартній комплектації. Це дозволяє оператору транспортного засобу підключати пристрої для вимірювання рівня алкоголю, доступні на ринку.

FUSO eCanter Update 2024

Окрім згаданих вище функцій безпеки, повністю електричний eCanter отримає низку інших нововведень. Наприклад, новий автомобіль матиме круїз-контроль, яким можна буде керувати за допомогою багатофункціонального керма. У майбутньому світлодіодні задні ліхтарі автомобіля будуть вмикатися послідовно при включенні сигналу повороту (“послідовний сигнал повороту”).

І без того надзвичайно універсальний eCanter тепер можна використовувати ще більш різноманітними способами. Замість попередніх 42 варіантів, відтепер клієнт може вибирати між 46 варіантами з 3 різними конфігураціями акумуляторів на різних колісних базах. З березня наступного року нові конфігурації шасі будуть також доступні для eCanter. Оскільки високовольтна батарея може бути розміщена в різних місцях шасі, в майбутньому також будуть доступні надбудови для кранів.

Про FUSO Canter

Завдяки найменшому у своєму класі радіуса розвороту, високій вантажопідйомності та універсальності, FUSO Canter є міжнародним бестселером серед легких вантажівок вже понад шість десятиліть. З моменту виходу на ринок у 1963 році було вироблено понад 4,5 мільйона FUSO Canter по всьому світу. Автомобіль доступний у п’яти вагових категоріях (від 3,5 т до 8,55 т), з шістьма варіантами колісної бази (від 2 500 мм до 4 750 мм), трьома потужними двигунами (від 130 до 175 к.с.) і трьома варіантами кабін (стандартна (шириною 1,7 м), комфортна (2,0 м) і кабіна екіпажу (2,0 м)).

Canter та повністю електричний eCanter виробляються для європейського ринку на заводі Mitsubishi Fuso Truck Europe в Трамагалі, Португалія, а для всіх інших ринків – на заводі Mitsubushi Fuso Truck and Bus Corporation в Кавасакі, Японія.