FUSO розпочинає виробництво нового покоління eCanter в Європі

FUSO розпочинає виробництво нового покоління eCanter в Європі

FUSO, дочірня компанія Daimler Truck, розпочала виробництво в Європі повністю електричної легкої вантажівки Next Generation eCanter. Компанія провела церемонію на своєму заводі в Трамагалі, Португалія, де також оголосила про випуск 250 000-го FUSO Canter, виготовленого там з 1980 року.

Важлива віха для сталого транспорту

Next Generation eCanter є піонером у виробництві електричних вантажівок і має на меті запропонувати рішення з нульовим рівнем викидів CO2 для міської доставки та дистрибуції. 

Він має запас ходу до 200 кілометрів і може заряджатися як від мережі змінного, так і постійного струму. Він також поставляється з шістьма варіантами колісної бази і чотирма варіантами повної маси, що робить його більш універсальним і пристосованим до різних потреб клієнтів.

Зелений завод для зеленої вантажівки

Завод у Трамагалі, на якому працює близько 500 осіб і який експортує свою продукцію до 32 європейських країн та Марокко, також є лідером у сфері сталого розвитку. Протягом багатьох років завод скорочував свої викиди CO 2 і до кінця 2022 року досягнув балансової CO2-нейтральності у виробництві. Він використовує відновлювані джерела енергії, такі як сонячні батареї та зелений водень, а також переробляє дощову воду для своїх операцій. Компанія також перевела свій внутрішній логістичний та складський парк на електромобілі.

Наступне покоління eCanter — це «Зроблено в Європі» не тільки з точки зору збірки, але й з точки зору компонентів. Понад 50 відсотків деталей надходять від понад 90 європейських постачальників.

Історія успіху, яка триває

Next Generation eCanter — це наступник eCanter 2017 року, що став лідером серед електричних вантажівок. Зараз понад 550 eCanter експлуатуються клієнтами в Європі, Японії, США, Австралії та Новій Зеландії. Вони проїхали загалом вісім мільйонів кілометрів у повністю електричному режимі без шкідливих викидів.

Next Generation eCanter вже доступний на 17 європейських ринках і незабаром буде доступний на інших неєвропейських ринках на дочірньому заводі в Кавасакі, Японія. FUSO впевнена, що її нова електрична вантажівка задовольнить зростаючий попит на екологічні транспортні рішення і допоможе клієнтам досягти своїх екологічних та економічних цілей.