Новий BMW 5 Series: елегантний та екологічний седан

Новий BMW 5 Series: елегантний та екологічний седан

BMW 5 Series — один із найпопулярніших та найуспішніших бізнес-автомобілів у світі. Тепер він отримає значне оновлення, яке зробить його ще більш привабливим, інноваційним та екологічним.

Новий седан BMW 5 Series вийде на ринок у жовтні 2023 року з низкою опцій, включаючи повністю електричну версію BMW i5. Ось деякі з основних особливостей цього приголомшливого седана.

BMW i5 eDrive40. Фото: BMW Group

Свіжий та елегантний дизайн

Новий седан BMW 5 Series має вишуканий та сучасний вигляд. Він трохи довший, ширший і вищий за свого попередника, з довшою колісною базою.

BMW i5 eDrive40. Фото: BMW Group

Передня частина має характерні здвоєні фари та решітку радіатора BMW з опціональним контурним підсвічуванням.

BMW i5 eDrive40. Фото: BMW Group

Збоку демонструється атлетичний кузов із чорними бічними спідницями, прихованими дверцятами та рельєфною цифрою 5 біля основи С-подібної стійки.

BMW i5 M60 xDrive. Фото: BMW Group
BMW i5 M60 xDrive. Фото: BMW Group

Ззаду — плоскі задні ліхтарі з хромованою смужкою та L-подібним дизайном.

BMW i5 M60 xDrive. Фото: BMW Group

Просторий та комфортний салон

Новий BMW 5 Series пропонує преміальну атмосферу в салоні, з великим простором, сучасною функціональністю, високоякісними матеріалами та передовими цифровими сервісами.

Завдяки переведенню функцій у цифровий формат кокпіт має зменшену кількість кнопок та елементів керування. BMW Curved Display переосмислює концепцію, орієнтовану на водія, за допомогою повністю цифрової системи дисплеїв, яка складається з 12,3-дюймового інформаційного дисплея та 14,9-дюймового дисплея керування.

Рульове колесо та важіль селектора також були перероблені з урахуванням тактильного зворотного зв’язку.

Новий BMW 5 Series також є першою моделлю з повністю веганським інтер’єром у стандартній комплектації. Це означає, що поверхні сидінь, приладової панелі, дверних панелей і керма виготовлені з веганських матеріалів, що імітують шкіру.

Потужна та ефективна продуктивність

Новий BMW 5 Series пропонує різноманітні варіанти приводу залежно від регіону ринку. Зіркою шоу є повністю електричний BMW i5, який доступний у двох варіантах: BMW i5 M60 xDrive та BMW i5 eDrive40.

BMW i5 M60 xDrive — це топова модель, яка поєднує в собі привід потужністю 601 к.с. з продуктивністю M та особливостями дизайну. Він має електричний повний привід і може розганятися з місця до 100 км/год за 3,8 секунди.

BMW i5 M60 xDrive. Фото: BMW Group

BMW i5 eDrive40 має задній привід і потужність 340 к.с. Він може прискорюватися з місця до 100 км/год за 6,0 секунд.

BMW i5 eDrive40. Фото: BMW Group

Обидва варіанти оснащені високовольтною батареєю з вмістом корисної енергії 81,2 кВт·год, що забезпечує тривалий запас ходу до 582 км для BMW i5 eDrive40 і до 516 км для BMW i5 M60 xDrive. Запас ходу можна збільшити на 25 відсотків за допомогою нової функції MAX RANGE, яка обмежує потужність і швидкість та деактивує комфортні функції.

BMW i5 M60 xDrive. Фото: BMW Group

Батарея може заряджатися постійним струмом потужністю до 205 кВт, а це означає, що її можна зарядити з 10 до 80 відсотків приблизно за 30 хвилин.

На додаток до повністю електричних моделей, новий BMW 5 Series також буде доступний із гібридними плагін системами і високоефективними бензиновими та дизельними двигунами із 48-вольтовою м’якою гібридною технологією, залежно від регіону ринку.

BMW 530e Plug-In Hybrid. Фото: BMW Group

Новий BMW 5 Series буде доступний у жовтні 2023 року.